Kdy a proč k nám

Zveřejněno 8. 9. 2015 v kategorii O centru a kurzech

Projděte našimi fialovými dveřmi do nově upraveného prostoru s lákavou nabídkou kurzů - dny otevřených dveří začínají 21.9.

Je to sprintařský souboj s časem. A to se zdálo, že 2x 30 dní je na "drobnou renovaci" centra až dost. Po všech zkušenostech jsme  ale raději vzali vše do vlastních rukou a pustili jsme se do toho sami. Že programování není žádná věda a že se dá s trochou odhodlání zvládnout je snad vidět na našem webu. Úprava stále probíhá a proto budeme rádi, když nám napíšete, co vám ještě chybí nebo nefunguje. Náš web není žádná zavařenina a má sloužit hlavně vám!

Kromě učení se nových věcí jsem v parném létě zavzpomínala na své dětství. Taky jste si hráli s Legem, Mercurem nebo s dědou v dílně? Tak to byste si skládání skříněk z právě nařezaného lamina užili stejně jako já. A že v centru sice postrádáme notáře, ale máme úžasnou bytovou designérku Ivu, nechybí v prostoru drobné doplňky barevně sladěné s "vizuálním stylem firmy", vlnky ani mandaly.

Však přijďte na naši práci mrknout a zasurfovat si na fialových vlnkách pohody - třeba během barevného hraní!

A kdo chce alespǒn dodatečně přispět k proměně centra, nechť odkoupí naše staré zachované vybavení. Co třeba pořídit nové police do sklepa nebo komory a podpořit dobrou věc? Vše za zlomek pořizovací ceny, takřka za hubičku. Ale i ta nám pomůže;)

Toto nabízíme k odprodeji

Co byste na našem webu ještě vylepšili?