Směníme kalendář a šablonu za 3 slova

Zveřejněno 3. 8. 2015 v kategorii O centru a kurzech

Nebo možná i za čtyři nebo pět, ale šest už je moc. O co jde? O malou letní soutěž. Také rádi soutěžíte? Tak jdeme na to!

Nebo možná i za čtyři nebo pět, ale šest už je moc! 

O co jde? O malou letní soutěž. Také rádi soutěžíte? Tak jdeme na to! Stačí to poslat do konce srpna...

kalendar

Léto je v plném proudu a vedra už pominula (zaplaťpánbůh). Přesto je do konce prázdnin ještě měsíc a všechno je tak nějak zpomalené a trochu jiné. Je víc času (a vlastně i docela dobré klima) na lenošení u vody, na tvoření v přírodě nebo na relaxační procházky třeba kolem řeky. Když jen tak zevlujeme, mohou k nám přijít báječné nápady a neodolatelné myšlenky. Využijte toho a získejte kalendář a šablonu na tvoření mandal zdarma.

Tedy zase tak úplně zadarmo to nebude. A za co že to naše top zboží směníme? Za ona třeba tři slova - tedy za slogan pro Centrum Mandala, který se bude vyjímat na titulní straně našeho webu.

Vybírat budeme ze sloganů zaslaných do konce srpna (e-mailem nebo do diskuze níže). Aby se vám lépe vybíral ten nejlepší z vašich skvělých nápadů, máme tu pár rad od Otty, jak na dobrý slogan:

  1. Nic nepopisujte. Když se zabýváte vzduchotechnikou, tak sloganem není „komplexní služby v oblasti vzduchotechniky“.
  2. Méně je více. Pokud máte ve sloganu víc než šest slov, už je něco špatně. Zkuste to znovu. Škrtejte a škrtejte. Opakovaně.
  3. Hrejte si. Se slovy, samozřejmě. Hrejte si s gramatikou, významy, klišé, oxymóry, vtipnými dvojsmysly... však víte.
  4. Nebojte se (pří)slibů. Se sloganem nemáte vyhrát literární soutěž, ale zaujmout (budoucího) zákazníka. Takže trochu akce, prosím. 

Své skvělé nápady můžete zaslat e-mailem nebo přihodit zde do diskuze: