Služba z horké vany

Zveřejněno 16. 10. 2015 v kategorii O mandalách

Byla to docela idylka. Horká voda, jen my dva a já pořád přemýšlela jak rozšířit mandaly a naši práci do celého světa. Ano, nejsem zrovna troškař :-) A pak to přišlo...

Taky se vám zdá, že ten čas letí nebo že vám ho někdo krade? Já si toho vždycky všimnu na dětech, které najednou nejsou už tak malé. Jedním z mých dětí je vlastně i mandala zdarma. Služba, kterou jsme vymysleli s manželem ve vaně horké vody.

Můj manžel je konzultant, ale práci si domů nebere. Tedy bohužel. Protože kovářova kobyla pak chodí... no znáte to. Tím si tedy rozhodně nechci stěžovat. Za výsledný vzhled našeho webu totiž i tak vděčíme vlastně jemu:-) Ale zpátky k onomu večeru a zpět do horké vody.

Teplo uvolňuje a tak se uvolnila i mysl a při romantickém rozhovoru ve dvou nechala přijít onu krásnou myšlenku na službu mandala zdarma. Je to vlastně už pět let! Takže mé dítě se bude chystat do školy... 

Mandaly z prvních dvou let najdete v pracovním sešitě, ty další jsou ke stažení na stránce, kde najdete i tu poslední mandalu pro tento měsíc. A jak se na tu kouzelnou stránku dostanete? Inu, stačí se zaregistrovat a jste skoro tam:-)

Neváhejte a přidejte se k nám. Je nás už skoro 6.000 a spojuje nás hlavně láska ke kreslení mandal!

Mandaly z roku 2015 (nikoli všechny)

Napište mi, pokud vám něco v naší službě chybí nebo byste něco vylepšili