Slovanské bohyně

slovanská mytologie v artefiletice
Termíny 11. 11. 2012, 15:00 - 19:00
Nehodí se vám termín? Kontaktujte našeho lektora.
Cena 500,- (4 hodiny)
Max. počet osob 15
Místo Podkroví - divadlo Kampa

Není vypsán termín, který by se Vám hodil? 

Napište nám a navrhněte vlastní termín! Nebo shlédněte záznam webináře.

Obsah kurzu

Kurz je akreditován pod MŠMT. Nechte si ho proplatit svým zaměstnavatelem.

  • seznámení se slovanským panteonem
  • základy práce s archetypy
  • test - která slovanský bohyně ve mně převažuje
  • jak využít bohyně v běžném životě (bohyně a ženský cyklus)
  • setkání s bohyněmi (imaginace)

Co nás čeká

Čeká nás tvoření, povídání, mandala a bohyněSeznámíme se také se slovankými bájemi a pověstmi podle Ivana Hudce, které jsou stejně zajímavé (ne-li zajímavější), jako staré řecké báje. Přestože je nám slovanská mytologie blízká a slovanské bohyně známe "od slyšení", příliš nevíme kdo byla Vesna, Morena, Živa, Radegast, Perun a další.

Přijďte poznat slovanské bohy a bohyně

Přijďte se s nimi seznámit "osobně". Seznámíme se se slovanským panteonem, povíme si, jak je to s bohyní zimy, jara, léta i podzimu, seznámíme se s tím, jak slovanské bohyně v nás můžeme využít ve svém životě a po krátkém setkání s vnitřní bohyní si nakreslíme mandalu tohoto setkání, která bude podporou ženství v nás.

Chcete vědět, která bohyně ve vás převládá?

Udělejte si test, která slovanská bohyně ve vás převažuje.

Shlédněte záznam webináře.

 

Řekli o kurzu

Byl to relax při kreslení, pohoda, takové vypnutí. Byl tu dobrý čaj, příjemná atmosféra, prýma kreslení mandaly. (Júlie, 2009)

Bylo to příjemné setkání, které pomáhá otevřít v sobě zavřené dveře. Akce pro mne byla příjemná a podnětná i tím, že se zde sešly tři generace žen. (Silva, 2011)

Nejvíce se mi líbilo věštění z čar a kreslení ročních období. Každá žena by se měla dozvědět o slavanských bohyních! (Klára, 2008)

Líbilo se mi vyprávění o bohyních, uvolnění, relaxace, nové informace. Bylo tu velice přátelské prostředí. Přijďte si to taky vyzkoušet! (Jiřina, 2010)

Nejzajímavější bylo setkání s Morenou , ale líbilo se mi i zkoušení nových výtvarných technik, hledání boha a bohyně v sobě, malování různými pastely, křídami, akvarelovými voskovkami… (Olga, 2008)

Bylo to klidné a příjemné setkání, které bylo jiné než ostatní na kterých jsem byla. Líbilo se mi malování, příjemná hudba a klidná atmosféra, dozvěděla jsem se o slovanských bozích a bohyních. (Hana, 2009)

Váš lektor:

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka pracující s mandalami, ale také se slovanskými bohy a se sny.

Máte ke kurzu dotaz?

kontaktujte lektora
tel: 777 957 793

po - pá (9:00 - 17:00)

Máme

+ 10 let zkušeností

+ 300 spokojených klientů

přečtětě si více o tom,
proč nás zvolit

Fotky z kurzu

Přihlašte se již dnes do kurzu Slovanské bohyně

Pošleme vám bližší informace.
Pro nenadálé změny.
Pro upřesnění.

Do poznámky napište, pokud chcete vystavit dárkový poukaz na tento kurz na nějaké jméno, upřesnit o který čas kurzu máte zájem nebo zda chcete platit v hotovosti.

Přihlášení je platné po zaplacení kurzovného na účet č. 2900194356/2010 (FIO). Do zprávy pro příjemce platby uveďte své jméno.

Přihlášky můžete také zaslat e-mailem Zuzaně Řezáčové Lukáškové (zuzana@centrum-mandala.cz). V emailu uveďte kurz o který máte zájem, své jméno a kontakt na Vás. Pokud přihlašujete více osob, uveďte jména a kontakty na všechny přihlašované. Obchodní podmínky & ochrana osobních údajů.

Kapacita kurzů je omezena, přihlašte se raději již dnes!