Slovanské bohyně

slovanská mytologie v artefiletice
Termíny 11. 11. 2012, 15:00 - 19:00
Cena 500,- (4 hodiny)
Max. počet osob 15
Místo Podkroví - divadlo Kampa
Lektoři Zuzana Řezáčová Lukášková

Není vypsán termín, který by se Vám hodil? 

Napište nám a navrhněte vlastní termín! Nebo shlédněte záznam webináře.

Obsah kurzu

Kurz je akreditován pod MŠMT. Nechte si ho proplatit svým zaměstnavatelem.

  • seznámení se slovanským panteonem
  • základy práce s archetypy
  • test - která slovanský bohyně ve mně převažuje
  • jak využít bohyně v běžném životě (bohyně a ženský cyklus)
  • setkání s bohyněmi (imaginace)

Co nás čeká

Čeká nás tvoření, povídání, mandala a bohyněSeznámíme se také se slovankými bájemi a pověstmi podle Ivana Hudce, které jsou stejně zajímavé (ne-li zajímavější), jako staré řecké báje. Přestože je nám slovanská mytologie blízká a slovanské bohyně známe "od slyšení", příliš nevíme kdo byla Vesna, Morena, Živa, Radegast, Perun a další.

Přijďte poznat slovanské bohy a bohyně

Přijďte se s nimi seznámit "osobně". Seznámíme se se slovanským panteonem, povíme si, jak je to s bohyní zimy, jara, léta i podzimu, seznámíme se s tím, jak slovanské bohyně v nás můžeme využít ve svém životě a po krátkém setkání s vnitřní bohyní si nakreslíme mandalu tohoto setkání, která bude podporou ženství v nás.

Chcete vědět, která bohyně ve vás převládá?

Udělejte si test, která slovanská bohyně ve vás převažuje.

Shlédněte záznam webináře.

 

Řekli o kurzu

Byl to relax při kreslení, pohoda, takové vypnutí. Byl tu dobrý čaj, příjemná atmosféra, prýma kreslení mandaly. (Júlie, 2009)

Bylo to příjemné setkání, které pomáhá otevřít v sobě zavřené dveře. Akce pro mne byla příjemná a podnětná i tím, že se zde sešly tři generace žen. (Silva, 2011)

Nejvíce se mi líbilo věštění z čar a kreslení ročních období. Každá žena by se měla dozvědět o slavanských bohyních! (Klára, 2008)

Líbilo se mi vyprávění o bohyních, uvolnění, relaxace, nové informace. Bylo tu velice přátelské prostředí. Přijďte si to taky vyzkoušet! (Jiřina, 2010)

Nejzajímavější bylo setkání s Morenou , ale líbilo se mi i zkoušení nových výtvarných technik, hledání boha a bohyně v sobě, malování různými pastely, křídami, akvarelovými voskovkami… (Olga, 2008)

Bylo to klidné a příjemné setkání, které bylo jiné než ostatní na kterých jsem byla. Líbilo se mi malování, příjemná hudba a klidná atmosféra, dozvěděla jsem se o slovanských bozích a bohyních. (Hana, 2009)

Fotky z kurzu

Přihlašte se již dnes do kurzu Slovanské bohyně

Pošleme vám bližší informace.
Pro nenadálé změny.

Přihlášení je platné po zaplacení zálohy ve výši 50 % ceny kurzu/os na účet č. 2900194356/2010 (FIO). Do zprávy pro příjemce platby uveďte své jméno.

Přihlášky můžete také zaslat e-mailem Zuzaně Řezáčové Lukáškové (mandaly@centrum.cz). V emailu uveďte kurz o který máte zájem, své jméno a kontakt na Vás. Pokud přihlašujete více osob, uveďte jména a kontakty na všechny přihlašované. Obchodní podmínky & ochrana osobních údajů.

Kapacita kurzů je omezena, přihlašte se raději již dnes!