Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Ing. Martin Nykodym Neaktualizovaný profil

Zkušený lektor muzikoterapie a práce s tělem.

martin@centrum-mandala.cz — 777 935 933

Svou terapeutickou praxi jsem začal rozvíje z důvodu vlastního nepohodlí, frustrace, deprese, ztráty energie a koncentrace. V průběhu let jsem prošel množstvím sebepoznávacích seminářů od holotropního dýchání, pobytu v temnotě, přes školu Alikvótního zpěvu. Tyto dílčí směry mě pomalu uvedli na cestu transformace, ve které  střípek po střípku skládám vědomí sebe sama a svého bytí až do dnes.


Dále jsem se začal orientovat více profesionálně. Na Západočeské univerzitě jsem vystudoval směr Muzikoterapie a od té doby vedl řadu kurzů zaměřených na sebevyjádření skrze hlas. Stále více jsem si však uvědomoval,  jak velkou váhu v našem životě hraje naše vlastní tělo, a  jak mnoho je vlivem civilizačních návyků opomíjeno. Toto poznání mě vedlo k hlubšímu studiu tělově orientované terapie (body terapie) s názvem Core Energetics. Nejbližší profesionální výcvik jsem nalezl  v Nizozemí (Nitherland Institute of Core Energetics), kde jsem studentem již třetího ročníku. Core Energetics je holistický směr, který pracuje s čtyřmi základními vrstvami lidského bytí, fyzickým, emocionálním, mentálním a spirituálním tělem.
Momentálně Vám můžu nabídnout přímý vhled do vašeho energetického systému. Ukázat vám jak spolu jednotlivé vrstvy souvisejí a jak se vzájemně ovlivňují. Předvést vám jak lze hospodařit s vlastní energií, kudy vám energie utíká či kde hledat její zdroje. To vše skrze přímou metodu procesuální práce s tělem, energií a vědomím.

Ing. Martin Nykodym u nás teď nic nevede. Věříme, že si vyberete něco z našich aktuálních kurzů.

Články na našem blogu