Časté dotazy

O centru a kurzech

 

O mandalách

Jak vytvořit vlastní mandalu?

Musí se mandala po vymalování zničit?

 

S čím malovat mandaly?

Záleží na Vaší preferenci a na formátu, který pro tvoření zvolíte.  My pracujeme nejčastěji s pastelkami (oblíbené jsou OMEGA od Koh-i-noru), které se hodí na malé plochy a můžete je mít i v akvarelovém provedení. Akvarelové pastelky jsou měkčí a více se lámou, ale po kreslené je lze rozmývat vodou, což je zajímavé. Další možností jsou progresa. Křídy se hodí spíše na větší plochy. Zajímavá je práce s vodovými barvami nebo temperami. Mokré techniky ale vyžadují tvrdší papír a více odvahy. Často i více prostoru. Nejlepší je vyzkoušet více technik a vybrat tu, která se Vám nejvíce líbí. Všechny uvedené techniky si můžete přijít zkusit i k nám a pak teprve investovat do vlastního vybavení. Pokud ale začínáte, doporučuji začít pastelkami a postupně zkoušet i jiné, zajímavější techniky.

Jaké si koupit pastelky?

Jaké jsou knížky o mandalách?

 

Jak si vybrat kurz?

Jak kurzy v Centru mandala probíhají?

  • začínáme krátkým zklidněním
  • vlastní práce je specifická pro každou akci
  • na závěr končíme krátkým zhodnocením proběhlého setkání

Více o kurzech a jejich průběhu...

Je mandala náboženský obrazec?

Jak jsem se k tomu, co dělám, dostala?

Zajímá vás, jak příběh pokračoval až k Centru Mandala? Seznamte se s celým příběhem...

Co mohu udělat proto, abych se cítila lépe?

Pokud se necítíte dobře, je to proto, že popíráte sama sebe a neposloucháte své tělo. Začněte se proto věnovat sama sobě.  Začněte tím, že si vyhradíte alespoň pár minut každý den jen pro sebe. Nejjednodušší cesta je vybrat si kurz, kam budete chodit a kde budete mít prostor jen pro sebe.

Proč si mám vybrat Centrum Mandala?

Centrum Mandala je zde především pro ženy. Nabízí prostor pro seberealizaci a narozdíl od jiných podobných center Vám nenabízí rady, interpretace a návody na život. Díky tomu si můžete najít svou vlastní cestu. Máme jedinečné lektory a lektorky, kteří inspirují k autentickému prožitku sebe sama a nabízí své osobní jedinečné postupy. Specializujeme se na kurzy s malou kapacitou, abychom mohli zajistit individuální přístup ke každému. Navíc při nesplnění Vašeho očekávání nabízíme vrácení peněz.

Proč mám chodit do Centra Mandala? Co mi to dá?

Tím, že si vyberete některý z našich kurzů, získáte:

Jak si mám vybrat správnou mandalu - předlohu?

Mandalovou předlohu volte podle toho jak se Vám líbí. Na trhu je dnes spousta předloh a spousta se jich dá stáhnout z internetu. Máme je i na našich stránkách. Některé jsou doprovázeny popisky k čemu se hodí a jak je máte použít. Všechny tyto texty berte pouze jako inspiraci. Jsem toho názoru, že pokud se budete snažit použít mandalu pro komunikaci s andělem, která se Vám nebude líbit a bude Vás spíše rozčilovat než uvolňovat, kontakt s andělem stejně nenavážete. Na druhou stranu můžete zkoumat, proč Vám předloha vadí.

 

Pokud jste nenašli odpovědi na svůj dotaz, napište mi!