Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Mandaly pro potěšení i inspiraci

Autor: Zuzana Řezáčová Lukášková, zveřejněno 21. 1. 2014

Tak jako každý rok, jsem se s blížícím se koncem roku zamýšlela nad tím, jaký ten uplynulý rok byl a co bych chtěla od roku dalšího. Zároveň s tím jsem přemýšlela.......

........ jaké poslání má naše centrum a jakou roli v něm hraju já. Protože některou práci už dělám poněkud automaticky (po řadu let), nebylo to tak lehké, jak se zdá. Potřebovala jsem si vzpomenout, proč všechno to co dělám, dělám.

Centrum jsem zakládala jako místo pro spolupráci, inspiraci a místo, kde každý může hledat sám sebe. Později jsem si uvědomila, že chci realizovat své sny, ale také pomáhat dalším lidem, aby nacházeli a realizovali ty svoje. 

Jsem moc ráda, když od vás dostávám zpětnou vazbu, která potvrzuje, že se nám naše práce daří a že centrum plní svůj účel.

Jsem ráda, že pomáháme např. paní Šárce k lepší náladě. "Moc vám děkuji za zasílané emaily s mandalami. Drží mě při životě. Mám oba rodiče těžce nemocné, mám je doma, skončila jsem práci v tomto roce, nová někde na mě snad čeká, a když je mi nejhůř zavřu se a vymaluji si nějaký váš krásný nápad."

Nebo že jsme pro pana Karlíka inspirací k dalšímu tvoření. Je až fascinující, kolik dalších mandal z té jedné naší vytvořil.

Pokud i Vy chcete dostávat mandaly pro potěšení i inspiraci, nechte nám na sebe kontakt.

 

Autor článku

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Podobné články

ZenKnoflíky

Test bílých pastelek aneb není bílá jako bílá

ZenArtové obrázky většinou kreslím černým inkoustovým linerem. Při své práci však používám i bílou pastelku, na tmavší eco papír a na efekt odlesků.

Číst dál
artesvět

Sny se plní!

Od barev suchého pastelu v Centru Mandala až k vlastnímu ateliéru aneb jak vznikl ArteSvět.

Číst dál