Všechno co jste chtěli vědět o Centru Mandala

„S Centrem se mi výborně spolupracuje a jednání se spolupracovníky zde je vždy férové a velmi vstřícné. “

Mgr. Monika Valoušková (lektorka, pedagožka, výtvarnice)

další ohlasy na centrum

Pojďme se setkat!

Buďte jako naši lektoři. Najdete nás v samotném centru Brna na Opletalově ulici (blízko České, za JAMU) kousek od "Čáry". To je místo potkávání se a tak i my nabízíme prostor pro setkání. U nás se scházejí všichni ti, kdo touží po sebepoznání, odpočinku, relaxaci a zároveň chtějí získat nový náhled na svět kolem sebe. 

Pokud nejste z Brna, můžeme se setkat virtuálně v našich on-line kurzech, webinářích, v mandalové galerii nebo během našeho projektu Mandala dětem.

Co u nás najdete

představujeme Centrum Mandala

Kliknutím na obrázek videa spustíte YouTube a jeho cookies.

 

Potřebujete o nás dopředu vědět opravdu všechno?

V takovém případě vás asi zajímá, jak se to vůbec stane, že vznikne centrum. Nevíme, jak je to jinde, ale u nás byl na začátku sen, který se začal v roce 2004 stávat skutečností. Byl to sen jedné z žen...

Chci znát příběh centra

Taky se může hodit vědět, jak to u nás během kurzů chodí. Nebo mrkněte, co o nás říkají ti co u nás byli nebo co se říká a píše v televizi, v časopisech, v rádiích...

Chci si přečíst co se o centru mezi lidmi říká

Nabízíme

Proč mandala?

Mandala je prostor pro setkání kultur, náboženství, vědy i umění. Je to nadkulturní symbol jednoty a harmonie.

Pomáháme dětem

Naším největším neziskovým projektem je Mandala dětem. Podporujeme v něm děti v jejich tvořivosti a společně pomáháme dětem, které zrovna "vylétají z hnízda" dětských domovů. Bez rodinného zázemí to nemají lehké a tak jim pomáháme jak to jde. Přidejte se k nám!

Znáte nás z

Jak to u nás funguje

U nás se můžete zastavit v příjemném a bezpečném prostoru, který rádi sdílíme. Naším posláním je zlepšování života žen. Máme několik lektorů a každý ze svého pohledu ženám ukazuje, jak být spokojená sama (se) sebou, jak si udržet psychické i fyzické zdraví a vyhnout se tak nejen blázinci, ale i nemocnici nebo třeba "jen"rozvodu. Máme mladé lektory i ty, kteří jsou v důchodu a právě pomocí lektorování se stále zapojují do aktivního života.

Díky placeným službám (kurzy, terapie, e-shop) částečně financujeme naše neziskové projektyMandala dětemMandala zdarma nebo Pomáháme plnit sny. Ještě podáváme granty a žádati o dotace, ale i tak potřebujeme i vaši pomoc. Diverzifikujeme příjmy, abychom byli stabilní a mohli vám tak dlouhodobě poskytovat služby vysoké kvality za dostupnou cenu. Přečtěte si vše o našem spolku...

To, že jsme neziskovka bohužel neznamená, že nepotřebujeme peníze. I my musíme platit nájem, energie, materiál, lektorné, reklamu, vzdělání našich dobrovolníků a další drobnosti, jako je hosting, doména, pojištění prostor... Pro všechny zájemce o finanční rozvahy a naši činnost nabízíme výroční zprávy.

Přidejte se k nám