Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala
Zuzana Řezáčová Lukášková

Zuzana Řezáčová Lukášková

zuzana@centrum-mandala.cz
777 957 793

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Hanka Formánková

Hanka Formánková

hanka@centrum-mandala.cz
723 628 645

Arteterapeutka, psycholožka a lektorka výtvarných kurzů pracující se skupinami i s jednotlivci.

Jana Gajdošová

jana@centrum-mandala.cz
776738775

Lektorka výtvarných kurzů pracující rovněž s dalšími metodami pro osobní rozvoj a relaxaci psychickou i fyzickou

Pavla Frňková

Mgr. Pavla Frňková

pavla@centrum-mandala.cz
608 210 326

Zkušená lektorka zabývající se emoční inteligencí, arteterapií a prací s tělem.

Žaneta Zieglerová Dis.

zaneta@centrum-mandala.cz
608618788

Výtvarnice a arteterapeutka, která miluje divadlo a tanec

Pavla Hobstová

hobstova@centrum-mandala.cz
607659654

Lektorka jógy, tvůrčího psaní a copywriter. Také zakladatelka spolku Večernice, který sdružuje ženy pro změny.

Monika Glogovská

Monika Glogovská

monika@centrum-mandala.cz
724 952 194

Jsem oporou jednotlivcům i týmům. Podporuji upřímné a čisté záměry, zajímají mne životní příběhy druhých.

Eva Hradílková

Eva Hradílková

eva@centrum-mandala.cz
736 432 734

lektorka jógy zdravého pohybu a vědomého dechu

Sandra Fischmeisterová

sandra@centrum-mandala.cz
725 597 518

Terapeutka Metody RUŠ, která provádí lidi tématy, zpět do klidu a rovnováhy.

Danuše Vítková

Mgr. Danuše Vítková

vitkovadanuse@gmail.com
773 210 168

Lektorka Školy pánevního dna Renaty Sahani.

Miroslava Horáková

Miroslava Horáková

miroslava@centrum-mandala.cz
605 807 432

Jsem lektorka poskytující lidem kompas pro orientaci v jejich životě. Rovněž je doprovázím v oblasti osobního rozvoje.

Mgr. Jiřina Káňová

jirina@centrum-mandala.cz
607970549

Zkušená krajkářka, která se každoročně účastní setkání krajkářek z celé republiky.

Stránkování: 1 2