Časté dotazy

Kliknutím na obrázek videa otevřete YouTube a spustíte cookies. 

čím malovat mandaly

Záleží na Vaší preferenci a na formátu, který pro tvoření zvolíte. My pracujeme nejčastěji s pastelkami (oblíbené jsou OMEGA od Koh-i-noru), které se hodí na malé plochy a můžete je mít i v akvarelovém provedení. Akvarelové pastelky jsou měkčí a více se lámou, ale po kreslené je lze rozmývat vodou, což je zajímavé. Další možností jsou progresa. Křídy se hodí spíše na větší plochy. Zajímavá je práce s vodovými barvami nebo temperami. Mokré techniky ale vyžadují tvrdší papír a více odvahy. Často i více prostoru. Nejlepší je vyzkoušet více technik a vybrat tu, která se Vám nejvíce líbí. Všechny uvedené techniky si můžete přijít zkusit i k nám a pak teprve investovat do vlastního vybavení. Pokud ale začínáte, doporučuji začít pastelkami a postupně zkoušet i jiné, zajímavější techniky.

jaké koupit pastelky

jak si vybrat kurz

Podívejte se také do ohlasů na naše kurzy, ať víte co čekat.

jak kurzy probíhají

  • začínáme krátkým zklidněním
  • vlastní práce je specifická pro každou akci
  • na závěr končíme krátkým zhodnocením proběhlého setkání

Podívejte se také do ohlasů na naše kurzy, ať víte co čekat.

jak jsem se k mandalám dostala

Zajímá vás, jak příběh pokračoval až k Centru Mandala? Seznamte se s celým příběhem...

Pokud se necítíte dobře, je to proto, že popíráte sama sebe a neposloucháte své tělo. Začněte se proto věnovat sama sobě. Začněte tím, že si vyhradíte alespoň pár minut každý den jen pro sebe. Nejjednodušší cesta je vybrat si kurz, kam budete chodit a kde budete mít prostor jen pro sebe.

Centrum Mandala je zde především pro ženy. Nabízí prostor pro seberealizaci a narozdíl od jiných podobných center Vám nenabízí rady, interpretace a návody na život. Díky tomu si můžete najít svou vlastní cestu. Máme jedinečné lektory a lektorky, kteří inspirují k autentickému prožitku sebe sama a nabízí své osobní jedinečné postupy. Specializujeme se na kurzy s malou kapacitou, abychom mohli zajistit individuální přístup ke každému. Navíc při nesplnění Vašeho očekávání nabízíme vrácení peněz.

Tím, že si vyberete některý z našich kurzů získáte:

  • větší kreativitu
  • zvýšíte svou pracovní výkonnost
  • osvědčení o absolvování kurzu

Podívejte se také do ohlasů na naše kurzy, ať víte co čekat a co vám to dá.

Mandalovou předlohu volte podle toho jak se vám líbí. Na trhu je dnes spousta předloh a spousta se jich dá stáhnout z internetu. Máme je i na našich stránkách. Některé jsou doprovázeny popisky k čemu se hodí a jak je máte použít. Všechny tyto texty berte pouze jako inspiraci. Jsem toho názoru, že pokud se budete snažit použít mandalu pro komunikaci s andělem, která se vám nebude líbit a bude vás spíše rozčilovat než uvolňovat, kontakt s andělem stejně nenavážete. Na druhou stranu můžete zkoumat, proč vám předloha vadí.

V našem centru nabízíme k pronájmu velkou a malou místnost. Obě si můžete pronajmout na jakoukoliv dobu (jednu hodinu i týden), pokud máme zrovna volno. Stačí se podívat do našeho kalendáře a přes jednoduchý formulář si rovnou udělat rezervaci vámi zvoleného termínu.
Mandalu po vymalování můžete zalaminovat, uložit do šuplíku, vložit si ji do mandandalového deníku nebo ji spálit. Pokud ale chcete, aby vaše mandala někomu pomohla, přihlašte si do projektu Mandala dětem.
Mandala dětem je celorepublikový benefiční projekt, kterým podporujeme děti bez domova, které se snaží postavit na vlastní nohy. Pokud chcete také pomoct, zapojte se. Stačí, když vytvoříte mandalu, kterou vložíte do galerie. Z vybraných mandal děláme každý rok stolní kalendář a benefiční prodejní výstavu. A peníze co takto získáme dáme konkrétním dětem na to co zrovna potřebují. Už jsme pomohli třeba Julii vybavit kuchyň!

Nezodpověděla jsem vaši otázku?

Zachraňte všechny kdo se bojí zeptat a napište mi! Společně ji sem přidáme i s odpovědí.

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Kam jít dál?