Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Jak jsem se dostala k přírodní medicíně

Externí autor: Renáta Koutníková, zveřejněno 1. 4. 2013

V roce 1991 jsem na pozvání sestry mého dědy odjela do Rakouska k Salzburgu do malebné vesničky jménem Anif. Tetičky Ria (Marie) odešla za "prací" ( z Žamberku- Orlické Hory) se svým manželem za první republiky do Vídně. Oba byli magistři a věnovali se přírodní medicíně a především homeopatii, která v té době začínala být pak po válce u naších "západních" sousedů již trend...

Ve Vídni se jim narodili dva synové. Když pak i oni vystudovali, jeden se stal lékařem a druhý si vybudoval vlastní výrobu přírodních léčiv.
 
S příbuznými jsme byli v kontaktu, ale jen osobním, bohužel jsme neřešili společný "business" v oboru, který se nabízel.Měla jsem hodně ostatních starostí a především jsem se plně věnovala výchově svého syna.V roce 2010 jsem se chtěla se "strýcem" co měl vlastní lékárnu s výrobou spojit a začít hlubší spolupráci.Bohužel se to již nepodařilo. Zestárl, prodal firmu a "stáhl" se do ústraní.Musela jsem tedy hledat a po čase i najít v jeho "okolí" svého budoucího partnera. To se podařilo. Pan magister Martin Doskar se teda stal tím, s kým dnes spolupracuji. Jeho společnost taktéž vlastní lékarnu a především výrobnou přírodních produktů.
 

Ohlasy na medicínu:

Koňská mast: Petra (36let), matka dvou malých dětí.  "Začala jsem používat "koňskou mast" na doporučení v okamžiku kdy jsem si při sportu namohla celé tělo. Hned druhý den jsem cítila velkou úlevu od bolesti. Protože mast moc hezky voní a příjemně zahřívá a obsahuje dle návodu hodně bylin, tak mě napadlo mazat sním své dvě malé děti. protože je zimní období a moje děcka moc rády sáňkují a hrají si ve sněhu, je pravidlem , že jim boty promoknou a oni pak mají zmrzlé nohy. Tak je pak doma šupnu do vany s teplou vodou a pak jim nožky namažu touto vynikající mastí a pak strčím do teplých ponožek. Končetiny se jim prokrví a tím pádem prohřejí a nedojde k nachlazení.
Takže vřele doporučuji koňskou mast "Mgr.Martin Doskar" vyzkoušet! A i cena je velice přijatelná."

Pupalkový olej: Jaroslava (52let), úřednice na FÚ. "Vzhledem k tomu, že tělo neumí produkovat vitamín E, rozhodla jsem se, že si tento pořídím spolu s pupalkovým olejem . Volba padla na produkt Mgr. Martin Doskar pro svou výjimečnost spojení. Již delší dobu jej pravidelně užívám a jsem velice spokojená a cítím se lépe. Taky jsem začala používat ANANAS+CHŘEST na lepší trávení a podporu vylučování. Toto složení jsem nikde jinde neviděla a myslím , že je to vynikající doplněk stravy za malé peníze."

tento článek nám poslala

Renáta Koutníková

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.