Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Jak jsem se dostala k přírodní medicíně

Externí autor: Renáta Koutníková, zveřejněno 1. 4. 2013

V roce 1991 jsem na pozvání sestry mého dědy odjela do Rakouska k Salzburgu do malebné vesničky jménem Anif. Tetičky Ria (Marie) odešla za "prací" ( z Žamberku- Orlické Hory) se svým manželem za první republiky do Vídně. Oba byli magistři a věnovali se přírodní medicíně a především homeopatii, která v té době začínala být pak po válce u naších "západních" sousedů již trend...

Ve Vídni se jim narodili dva synové. Když pak i oni vystudovali, jeden se stal lékařem a druhý si vybudoval vlastní výrobu přírodních léčiv.
 
S příbuznými jsme byli v kontaktu, ale jen osobním, bohužel jsme neřešili společný "business" v oboru, který se nabízel.Měla jsem hodně ostatních starostí a především jsem se plně věnovala výchově svého syna.V roce 2010 jsem se chtěla se "strýcem" co měl vlastní lékárnu s výrobou spojit a začít hlubší spolupráci.Bohužel se to již nepodařilo. Zestárl, prodal firmu a "stáhl" se do ústraní.Musela jsem tedy hledat a po čase i najít v jeho "okolí" svého budoucího partnera. To se podařilo. Pan magister Martin Doskar se teda stal tím, s kým dnes spolupracuji. Jeho společnost taktéž vlastní lékarnu a především výrobnou přírodních produktů.
 

Ohlasy na medicínu:

Koňská mast: Petra (36let), matka dvou malých dětí.  "Začala jsem používat "koňskou mast" na doporučení v okamžiku kdy jsem si při sportu namohla celé tělo. Hned druhý den jsem cítila velkou úlevu od bolesti. Protože mast moc hezky voní a příjemně zahřívá a obsahuje dle návodu hodně bylin, tak mě napadlo mazat sním své dvě malé děti. protože je zimní období a moje děcka moc rády sáňkují a hrají si ve sněhu, je pravidlem , že jim boty promoknou a oni pak mají zmrzlé nohy. Tak je pak doma šupnu do vany s teplou vodou a pak jim nožky namažu touto vynikající mastí a pak strčím do teplých ponožek. Končetiny se jim prokrví a tím pádem prohřejí a nedojde k nachlazení.
Takže vřele doporučuji koňskou mast "Mgr.Martin Doskar" vyzkoušet! A i cena je velice přijatelná."

Pupalkový olej: Jaroslava (52let), úřednice na FÚ. "Vzhledem k tomu, že tělo neumí produkovat vitamín E, rozhodla jsem se, že si tento pořídím spolu s pupalkovým olejem . Volba padla na produkt Mgr. Martin Doskar pro svou výjimečnost spojení. Již delší dobu jej pravidelně užívám a jsem velice spokojená a cítím se lépe. Taky jsem začala používat ANANAS+CHŘEST na lepší trávení a podporu vylučování. Toto složení jsem nikde jinde neviděla a myslím , že je to vynikající doplněk stravy za malé peníze."

Autor článku

tento článek nám poslala

Renáta Koutníková

Podobné články

diplom digitální datové akademie

Můj sen, moje poslání

Když jsem se na vysoké škole potkala s realitou svého snu být veterinární lékařkou a zjistila jsem, že toto povolání není o mazlení se zvířátky, položila jsem si životní otázky „co by mě bavilo, co mi bude dávat smysl a co vlastně chci dělat?“

Číst dál
motýl

Velké díky mandalám

Moje cesta k mandalám začala už dávno, v dětství, když jsem našla zálibu v kreslení a malování.

Číst dál