Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Jarní úklid v šatníku aneb jarní bazar

Externí autor: Kamila Podivínová, zveřejněno 22. 4. 2012

Patříte mezi ten typ lidí, který má plnou skříň, sklepy, půdy a garáže nenošeného oblečení? Možná se Vám jen nechce vytahovat „kostlivce ze skříně“ nebo je Vám líto cokoliv vyhodit. Ale víte o tom, že nejhorší je stagnující energie?

Kdy jindy by měl člověk provětrat svůj šatník než na jaře?

Jarní období nám kromě únavy přináší i vlnu energie, která nás nutí pobíhat po zahrádkách a upravovat záhony. Nutí nás běhat po bytě s koštětem a ometávat pavučiny. Ale na co se často zapomíná, je právě naše oblečení. Proč máte ve skříni šaty, do kterých se už pěknou řádku let nevejdete? Říkáte si, ale to je památka a co kdyby jednou...

Je na čase, abyste posbírali všechny své nenošené svršky a dohlédli na dno skříně. Za prvé uvolníte místo pro nové šaty a za druhé budete mít dobrý pocit. Teď Vás asi napadá, co s tím starým oblečením budete dělat, když do popelnice ho vyhazovat nechcete. Nikam ho neházejte! Oprašte ze svých šatů pavučiny, zavzpomínejte si a oblečení doneste na náš jarní bazar! Chystáme pro Vás novou zábavnou akci. Vaše staré oblečení rozhodně neskončí v kontejneru, zařadí se totiž do dalšího koloběhu.

Možná, že i Vy jste skrytí hledači originálních kousků. Kolik z nás se zastaví v sekáči a hledá něco výjimečného, co nikdo nemá? Náš jarní bazar Vám zprostředkuje uvolnění místa v přetékající skříni a zároveň Vám umožní si odnést něco speciálního, co přinesl někdo jiný.

Můžete přijít s oblečením a nebo se jen tak podívat co by se Vám zrovna hodilo.

Tomu říkám jarní výzva, zapojíte se taky?

 

Autor článku

tento článek nám poslala

Kamila Podivínová

Podobné články

ZenKnoflíky

Test bílých pastelek aneb není bílá jako bílá

ZenArtové obrázky většinou kreslím černým inkoustovým linerem. Při své práci však používám i bílou pastelku, na tmavší eco papír a na efekt odlesků.

Číst dál
artesvět

Sny se plní!

Od barev suchého pastelu v Centru Mandala až k vlastnímu ateliéru aneb jak vznikl ArteSvět.

Číst dál