Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Jurtonocování

, zveřejněno 26. 3. 2014

Na květen pro vás připravujeme nevšední program. Centrum Mandala přináší mongolskou jurtu do centra Brna. Jurta bude tentokrát stát v parku Lužánky.

(tisková zpráva)

Slavnostní otevření proběhne 5. května vernisáží výstavy “Mandala dětem”. Tato výstava bude po celou dobu v jurtě k vidění a bude prodejní. 

Po více než tři týdny bude jurta otevřená návštěvníkům a po celou dubu tu bude probíhat zajímavý doprovodný program, zúčastnit se můžete ukázkových lekcí a přednášek vedených lektory Centra Mandala. Těšit se můžete také na čajovnu.

Jurta je kruhová stavba mongolských pastevců. Má zateplenou podlahu s kobercem, je osvětlena střešním světlýkem a vytápěná kamny na dřevo.

V rámci květnového dění okolo jurty nabízíme také "jurtonocování". Jde o možnost vyzkoušet si, jaké to je přespat v monogolské jurtě uprostřed Lužánek.

Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jak se v takové mongolské jurtě žije. Pozvěte své přátele na nevšední noc do jurty. Zorganizujte dobrodružný zážitek pro své kolegy. Překvapte svoji drahou polovičku romantickou nocí v jurtě uprostřed rozkvetlého parku.

Rezervace míst na přespání lze provést on-line nebo kontaktujte přímo naši koordinátorku jurtonocování Kristýnu na e-mailu k.mikscheova@seznam.cz či na telefonu 774062704.

Přespání v jurtě je možné v termínu od 5. do 30. května 2014 vždy od 20.30 hod.

 

A jaká je cena?

Pár 100,-

Skupina do 5 osob včetně 30,-/os

Skupina více než 5 osob 20,-/os

 

Pokud víte o někom, kdo by rád zažil noc v jurtě či o někom, kdo by byl nadšen možností pronajmout si jurtu k nějaké večerní akci, prosím, řekněte mu o tom.

 

Sledovat dění okolo jurtonocování můžete zde.

O pestrém programu, který bude probíhat v jurtě během dne, o přednáškách, ukázkových lekcích a workshopech vás budeme brzy informovat. Rezervace jurty probíhají už nyní. 

Těšíme se na Vás! 

 

Dodatek:

Od 25. dubna 2014 již není možné jurtonocování rezervovat, kapacita byla naplněna. Pro zájemce o seznámení s jurtou nabízíme prohlídky přes den, nebo se můžete zůčastnit pestrého programu, který bude probíhat přímo v jurtě pod vedením našich lektorů. Program je k vidění zde.

 

 

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.