Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Jurtonocování

, zveřejněno 26. 3. 2014

Na květen pro vás připravujeme nevšední program. Centrum Mandala přináší mongolskou jurtu do centra Brna. Jurta bude tentokrát stát v parku Lužánky.

(tisková zpráva)

Slavnostní otevření proběhne 5. května vernisáží výstavy “Mandala dětem”. Tato výstava bude po celou dobu v jurtě k vidění a bude prodejní. 

Po více než tři týdny bude jurta otevřená návštěvníkům a po celou dubu tu bude probíhat zajímavý doprovodný program, zúčastnit se můžete ukázkových lekcí a přednášek vedených lektory Centra Mandala. Těšit se můžete také na čajovnu.

Jurta je kruhová stavba mongolských pastevců. Má zateplenou podlahu s kobercem, je osvětlena střešním světlýkem a vytápěná kamny na dřevo.

V rámci květnového dění okolo jurty nabízíme také "jurtonocování". Jde o možnost vyzkoušet si, jaké to je přespat v monogolské jurtě uprostřed Lužánek.

Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jak se v takové mongolské jurtě žije. Pozvěte své přátele na nevšední noc do jurty. Zorganizujte dobrodružný zážitek pro své kolegy. Překvapte svoji drahou polovičku romantickou nocí v jurtě uprostřed rozkvetlého parku.

Rezervace míst na přespání lze provést on-line nebo kontaktujte přímo naši koordinátorku jurtonocování Kristýnu na e-mailu k.mikscheova@seznam.cz či na telefonu 774062704.

Přespání v jurtě je možné v termínu od 5. do 30. května 2014 vždy od 20.30 hod.

 

A jaká je cena?

Pár 100,-

Skupina do 5 osob včetně 30,-/os

Skupina více než 5 osob 20,-/os

 

Pokud víte o někom, kdo by rád zažil noc v jurtě či o někom, kdo by byl nadšen možností pronajmout si jurtu k nějaké večerní akci, prosím, řekněte mu o tom.

 

Sledovat dění okolo jurtonocování můžete zde.

O pestrém programu, který bude probíhat v jurtě během dne, o přednáškách, ukázkových lekcích a workshopech vás budeme brzy informovat. Rezervace jurty probíhají už nyní. 

Těšíme se na Vás! 

 

Dodatek:

Od 25. dubna 2014 již není možné jurtonocování rezervovat, kapacita byla naplněna. Pro zájemce o seznámení s jurtou nabízíme prohlídky přes den, nebo se můžete zůčastnit pestrého programu, který bude probíhat přímo v jurtě pod vedením našich lektorů. Program je k vidění zde.

 

 

Autor článku

tento článek nám poslala

Podobné články

znakovani v parku

Jak rozumět nemluvňatům

Po vysoké škole jsem měla poměrně jasnou představu, jakým směrem se bude můj život ubírat. Ale jak můj taťka rád říká: „Chceš-li pobavit pána Boha, řekni mu o svých plánech...“

Číst dál
Mandala

Zachraňte svět s námi!

Máme nemalé cíle, chceme zachránit svět. Odstranit z něj nadbytečný stres a shon, udělat zde na Zemi oázu klidu a odpočinku. Jsme Centrum Mandala, jediné místo, kam člověk přijde se svými starostmi a odchází nadšený a plný energie.

Číst dál