Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Kdy a proč k nám

Autor: , zveřejněno 8. 9. 2015

Projděte našimi fialovými dveřmi do nově upraveného prostoru s lákavou nabídkou kurzů - dny otevřených dveří začínají 21.9.

Je to sprintařský souboj s časem. A to se zdálo, že 2x 30 dní je na "drobnou renovaci" centra až dost. Po všech zkušenostech jsme  ale raději vzali vše do vlastních rukou a pustili jsme se do toho sami. Že programování není žádná věda a že se dá s trochou odhodlání zvládnout je snad vidět na našem webu. Úprava stále probíhá a proto budeme rádi, když nám napíšete, co vám ještě chybí nebo nefunguje. Náš web není žádná zavařenina a má sloužit hlavně vám!

Kromě učení se nových věcí jsem v parném létě zavzpomínala na své dětství. Taky jste si hráli s Legem, Mercurem nebo s dědou v dílně? Tak to byste si skládání skříněk z právě nařezaného lamina užili stejně jako já. A že v centru sice postrádáme notáře, ale máme úžasnou bytovou designérku Ivu, nechybí v prostoru drobné doplňky barevně sladěné s "vizuálním stylem firmy", vlnky ani mandaly.

Však přijďte na naši práci mrknout a zasurfovat si na fialových vlnkách pohody - třeba během barevného hraní!

A kdo chce alespǒn dodatečně přispět k proměně centra, nechť odkoupí naše staré zachované vybavení. Co třeba pořídit nové police do sklepa nebo komory a podpořit dobrou věc? Vše za zlomek pořizovací ceny, takřka za hubičku. Ale i ta nám pomůže;)

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.