Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Léčitel nebo šarlatán?

Externí autor: Zdeněk Bednář, zveřejněno 9. 12. 2014

Před nějakým časem jsem se potkala s panem Bednářem - chtěl v našem centru uspořádat přednášku o své práci, o léčitelství. Od jisté doby jsem k těmto profesím trochu skeptická a proto jsem si ho šla "vyzkoušet". Byla jsem mile překvapená lidským přístupem i službami. Trochu jsem si tedy pana Bednáře vyzpovídala a zeptala jsem se, jak vlastně pracuje (jeho působení je opravdu cítit a efekt jsem poznala téměř okamžitě). Jak vlastně pracuje?

 

Jak na své klienty pan Zdeněk působí?

S pacientem vedu rozhovor v klidném a nerušeném prostředí tak, abych ho blíže poznal, zjistil příčinu nemoci a tuto s jeho přispěním odstraňuji. Pacientovi vysvětlím, co a jak bude probíhat. 

Léčení provádím tak, že příkládám svoje ruce na pacientovo tělo, případně provádim tahy rukou v blízkosti jeho těla. Ruce bývají od těla pacienta vzdáleny cca 5 cm. Ovšem v určitých případech mohou být ruce od pacienta i několik desítek centimetrů. Určité tahy rukou před tělem jsou dány. 

Tři kroky léčení

  1. Prvním krokem je z jeho těla jakoby odstranit napětí z jeho těla nebo odstranit z postiženého místa negativní energii.
  2. Druhým krokem je samotné působení energií vycházející z rukou na postižené místo resp.orgán. Jinak působí energie z pravé ruky, jinak z levé a nebo kombinace tahů oběma rukama. Mohu provádět rovněž krouživé pohyby rukou.
  3. Třetím krokem bývá harmonizace energií v těle. A to tak, aby ve všech částech těla byla harmonie a soulad energií, aby část těla netrpěla nedostatkem.

To vše provádím při maximální koncentraci a pacient cítí na svém těle určítý vjem, který souvisí s léčivou energií vycházející z rukou léčitele. Některý pacient pociťuje příliv tepla nebo naopak chladu, pocit mravenčení, pocitu tlaku atp. Po skončení terapie má pacient mnohdy pocit velkého uvolnění a pocit jakoby se mohl vznášet.

Tento způsob léčby musí být založen na vzájemné důvěře. Řada lidí přichází ovšem s tím, že řekne - nikdo mi nepomůže, ale jsem tady a tak to třeba půjde. Tito lidé většinou nic necítí a nejsou ani ochotni přijít na další sezení. Jsou totiž přesvědčení, že léčitel na ně jednou jedinkrát položí ruce a on se mnohdy letitý problém ihned odstraní. Bohužel to tak nebývá. Pacient musí s léčitelem také spolupracovat, protože  jedině s jeho přispěním dojde k vyléčení. Zde upozorňuji, že každý pacient by si měl uvědomit, že to bude možná on, kdo bude muset změnit styl života, životosprávu atp. 

Setkání s pacientem je silně individuální. Většinou se tak děje 1x týdně po dobu několika týdnů. První setkání s pacientem trvá asi 1,5 hodiny, další setkání jsou kratší, asi tak jednu hodinu. 

S čím za léčitelem můžete přijít?

Řada pacientů přijde s tím, že potřebují "jakoby nastartovat organismus", dodat energii, zbavit se napětí-stresu. Stres je velkým problémem současnosti a ovlivňuje v čím dál větší míře každého z nás. Zabývám se léčením různých nemocí,  léčením osob v rekonvalescenci, provádím preventivní prohlídky. Mezi preventivní prohlídky patří například vytvoření energetické rovnováhy osoby.

Kontakt:

Zdeněk Bednář, Brno

tel: 606 173 555

e-mail:zdenek.bednar@email.cz

 

tento článek nám poslala

Zdeněk Bednář

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.