Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Směníme kalendář a šablonu za 3 slova

Autor: Zuzana Řezáčová Lukášková, zveřejněno 3. 8. 2015

Nebo možná i za čtyři nebo pět, ale šest už je moc. O co jde? O malou letní soutěž. Také rádi soutěžíte? Tak jdeme na to!

Nebo možná i za čtyři nebo pět, ale šest už je moc! 

O co jde? O malou letní soutěž. Také rádi soutěžíte? Tak jdeme na to! Stačí to poslat do konce srpna...

kalendar

Léto je v plném proudu a vedra už pominula (zaplaťpánbůh). Přesto je do konce prázdnin ještě měsíc a všechno je tak nějak zpomalené a trochu jiné. Je víc času (a vlastně i docela dobré klima) na lenošení u vody, na tvoření v přírodě nebo na relaxační procházky třeba kolem řeky. Když jen tak zevlujeme, mohou k nám přijít báječné nápady a neodolatelné myšlenky. Využijte toho a získejte kalendář a šablonu na tvoření mandal zdarma.

Tedy zase tak úplně zadarmo to nebude. A za co že to naše top zboží směníme? Za ona třeba tři slova - tedy za slogan pro Centrum Mandala, který se bude vyjímat na titulní straně našeho webu.

Vybírat budeme ze sloganů zaslaných do konce srpna (e-mailem nebo do diskuze níže). Aby se vám lépe vybíral ten nejlepší z vašich skvělých nápadů, máme tu pár rad od Otty, jak na dobrý slogan:

  1. Nic nepopisujte. Když se zabýváte vzduchotechnikou, tak sloganem není „komplexní služby v oblasti vzduchotechniky“.
  2. Méně je více. Pokud máte ve sloganu víc než šest slov, už je něco špatně. Zkuste to znovu. Škrtejte a škrtejte. Opakovaně.
  3. Hrejte si. Se slovy, samozřejmě. Hrejte si s gramatikou, významy, klišé, oxymóry, vtipnými dvojsmysly... však víte.
  4. Nebojte se (pří)slibů. Se sloganem nemáte vyhrát literární soutěž, ale zaujmout (budoucího) zákazníka. Takže trochu akce, prosím. 

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala

Jedinečnost osobnosti

Každý z nás je jedinečná osobnost.

Jak na úspěšnou terapii

Způsobů, jak se vypořádat s různými životními bloky, trápením či problematickými emocemi, je spousta – od konvenčních psychoterapií až po alternativní směry.

korálková mandala

Jak na korálkovou mandalu

Vytvořte si originální mandalový náhrdelník nebo neodolatelnou mandalovou vánoční hvězdu na stromeček. Budete vám k tomu stačit pár drátků, korálků a trochu trpělivosti.