Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Malá rekapitulace

Autor: , zveřejněno 18. 10. 2013

Centrum Mandala zahájio 4. rok své existence. To je věk, kdy se děti začínají osamostatňovat a začínají chodit do školky.

A tak se jako "maminka centra" dívám na své dítko, jak vyrostlo. Den 19. 10. je prý Evaluate Your Life Day (zhodnoť svůj život), a tak hodnotím svou práci... 

Centrum má vlastní prostory, řadu kurzů, které se letos všechny naplnily, má svůj obchůdek a úspěšný projekt Mandala dětem, do kterého se letos zapojilo již více než 200 učitelů (a stále přibývají další), počet odběratel mandal zdarma se blíží k magickému číslu 5000... Také náš mandalovník díky vaší podpoře roste.

Čas od času se objeví zpětná vazba na moji práci a jsem ráda, že je veskrze kladná. Pan Roland mi poslal kalendář svých vlastních mandal, naše kurzistky pořádají výstavy, protože získaly sebevědomí, že i ony mohou tvořit, děti na mnoha základních školách tvoří se svými učiteli a můj e-book (chtěla jsem být jako malá spisovatelkou) se líbí. To vše mi dává sílu do další práce. 

A co nás čeká?

Připravujeme nové webové stránky, které by byly přehlednější. Chystáme e-shop a přehlednější prostředí pro naše on-line kurzy, které by mohli absolvovat všichni naši klienti také z pohodlí svého domova. Pro všechny mandalové nadšence chystáme speciální vánoční mandalový balíček a na jaře možná vyjde první kniha z naší produkce.

Vaše podněty

Budu ráda, pokud se mnou budete sdílet jak vám naše centrum pomáhá či pomohlo. Motivuje nás to do další práce. Co byste u nás rádi našli a co bychom mohli vylepšit? Pište do diskuze pod tímto článkem. Jakákoli zpětná vazba nám pomůže upravit směr, kterým jdeme. Budeme také rádi, pokud nás podpoříte.

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.