Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Mandala zdarma - vybíráme z Vaší zpětné vazby

Autor: , zveřejněno 8. 5. 2012

Tyto předlohy, které jsou tvořené od nás pro vás, nikde jinde nenajdete. Spolu s mandalou posíláme také informace ze světa mandal, tipy na mandalové tvoření a vybíráme zajímavosti pro práci s mandalou. A jak jste s naší službou spokojeni?

Tyto předlohy, které jsou tvořené od nás pro vás,  nikde jinde nenajdete. Spolu s mandalou posíláme také informace ze světa mandal, tipy na mandalové tvoření a vybíráme zajímavosti pro práci s mandalou.

A jak jste s naší službou spokojeni?

(vybíráme z Vaší zpětné vazby, přeloženo a upraveno)

"Každý měsíc se těším na nové nápady a zajímavé tipy v jednom mailiku mezi všemi těmi ostatními, kde jsou stále nějaké problémy na řešení. Konečně alespoň jeden mail co opravdu potěší a vytrhne mě z každodenního kolotoče. Pomáhá mi být v kontaktu sama se sebou a hlavně nezapomenout na sebe! Kdybych náhodou zapomněla, připomene mi to Centrum Mandala:-)"
 
Dnes s námi tvoří lidé po celé ČR a dokonce i SR, což nás velmi těší. Počet odběratelů překročil 2000 a jsou mezi nimi ženy i muži všeho věku.
 
"Mandaly mi chodí pravidelně a moc se na ně těším. Můj devítiletý vnuk je úplně nadšený a můj syn, kterému je 23 let (po mozkové obrně) okamžitě ořezává pastelky a spolu s vnukem malují a malují. Pravda je ta, že v tu chvíli se nehádají ani neperou."
 
Jsme rádi, že Vám naše mandaly pomáhají ve vašem "běžném" i duchovním životě.
 
"Jsem řeholník a alkoholik abstinující již dva roky. Kreslení mandal mi velmi pomáhá abstinovat. Vaše stránka a mandaly zdarma jsou výborné. Mám stále čerstvé informace o mandalách a mandaly pro vymalování. Určitě Vám někdy pošlu nějaké své mandaly na ukázku."
 
"Mandaly jsou úžasné a moc mi pomáhají v mém náročném období a v hledání klidu."
 
"Vybarvování mandal mi pomáhá dostat se ze smutku po úmrtí mého manžela. Je to už pět let a stále mne to velmi bolí."
 
"Mandaly jsou moc krásné a vždy mi pomůžou podívat se do sebe. Každý měsíc se těším na další, udělám si tak každý měsíc chvilku pro sebe."
 
Jsme také rádi, že jsou Vám naše mandaly inspirací k vlastní tvorbě a kreativnímu tvoření.
 
"Vaše mandaly se mi velice líbí a přetvářím je většinou k obrazu svému. To znamená, že vytvářím nové mandaly na podobné téma. Nejraději tvořím mandaly květinové a s přírodními motivy, které pak používám i pro malbu na hedvábí."
 
"Mandaly se mi moc líbí. Sbírám je a chystám se je místo vybarvování šít."
 
"Je super dostávat mandaly. Díky vám se stávám kreativnější a hravější."
 
Na základě Vašich podnětů také připravujeme "Klub příznivců" pro osobní i on-line setkávání, výměnu zkušeností a sdílení Vaší tvorby.
 
Děkujeme všem za milou zpětnou vazbu, podněty k zamyšlení a za sdílení z vašeho tvoření. Mandaly které nám zašlete nás vždy potěší a umísťujeme je do naší galerie.
 

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.