Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Pomáháme plnit sny

Autor: Zuzana Řezáčová Lukášková, zveřejněno 10. 3. 2014

Centrum Mandala je jediné centrum v Brně, které prostřednictvím mandal, kurzů a osobního poradenství pomáhá zahájit vědomou cestu za štěstím a vašimi sny.

Centrum Mandala je jediné centrum v Brně, které prostřednictvím mandal, kurzů a osobního poradenství pomáhá zahájit vědomou cestu za štěstím a vašimi sny.

Cílem centra je zlepšovat společenské klima. Protože věříme, že spokojení lidé tvoří spokojenou společnost, a zároveň že pocit spokojenosti souvisí s plněním našich přání, nese jeden z našich projektů název pomáháme plnit sny. Jedná se o program, v rámci kterého pomáháme začínajícím umělcům, ale také například lektorům, zažít jaké to je mít vlastní výstavu, vlastní kurz nebo dílnu.

Máte sen, který si chcete splnit? Pak přijďte k nám a my vám pomůžeme najít cestu jak na to!

Dědictví zakladatelky

Říká se, že organizace nesou dědictví svého zakladatele. Pokud je na tom něco pravdy, pak v Brně nenajdete lepší organizaci k podpoře realizace snu než je Centrum Mandala. Centrum je totiž takovým jedním velkým snem.

Kniha Splňte si svůj sen

“Jako malá jsem chtěla postupně být spisovatelkou, učitelkou a psycholožkou. Založením centra jsem si postupně splnila všechny tyto sny…”

 

Postupně Vám na našem blogu budeme přinášet inspirativní příběhy těch, kterým náš projekt pomohl splnit jejich sen. Pokud máte vlastní inspirativní příběh, napište nám ho!

PS: Pokud chcete pomoci na své cestě za svými sny, bude se vám hodit naše kniha Splňte si svůj sen.

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala

Jedinečnost osobnosti

Každý z nás je jedinečná osobnost.

Jak na úspěšnou terapii

Způsobů, jak se vypořádat s různými životními bloky, trápením či problematickými emocemi, je spousta – od konvenčních psychoterapií až po alternativní směry.

korálková mandala

Jak na korálkovou mandalu

Vytvořte si originální mandalový náhrdelník nebo neodolatelnou mandalovou vánoční hvězdu na stromeček. Budete vám k tomu stačit pár drátků, korálků a trochu trpělivosti.