Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Pomáháme plnit sny

Autor: Zuzana Řezáčová Lukášková, zveřejněno 10. 3. 2014

Centrum Mandala je jediné centrum v Brně, které prostřednictvím mandal, kurzů a osobního poradenství pomáhá zahájit vědomou cestu za štěstím a vašimi sny.

Centrum Mandala je jediné centrum v Brně, které prostřednictvím mandal, kurzů a osobního poradenství pomáhá zahájit vědomou cestu za štěstím a vašimi sny.

Cílem centra je zlepšovat společenské klima. Protože věříme, že spokojení lidé tvoří spokojenou společnost, a zároveň že pocit spokojenosti souvisí s plněním našich přání, nese jeden z našich projektů název pomáháme plnit sny. Jedná se o program, v rámci kterého pomáháme začínajícím umělcům, ale také například lektorům, zažít jaké to je mít vlastní výstavu, vlastní kurz nebo dílnu.

Máte sen, který si chcete splnit? Pak přijďte k nám a my vám pomůžeme najít cestu jak na to!

Dědictví zakladatelky

Říká se, že organizace nesou dědictví svého zakladatele. Pokud je na tom něco pravdy, pak v Brně nenajdete lepší organizaci k podpoře realizace snu než je Centrum Mandala. Centrum je totiž takovým jedním velkým snem.

Kniha Splňte si svůj sen

“Jako malá jsem chtěla postupně být spisovatelkou, učitelkou a psycholožkou. Založením centra jsem si postupně splnila všechny tyto sny…”

 

Postupně Vám na našem blogu budeme přinášet inspirativní příběhy těch, kterým náš projekt pomohl splnit jejich sen. Pokud máte vlastní inspirativní příběh, napište nám ho!

PS: Pokud chcete pomoci na své cestě za svými sny, bude se vám hodit naše kniha Splňte si svůj sen.

Autor článku

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Podobné články

Mandaly, zentangle a tvoření pro dobrou věc

Už osmou výstavu k projektu Mandala dětem doprovázel tradičně tvořivý program. Návštěvníci si mohli vyzkoušet nejen vymalování mandal, ale i techniku zentangle nebo pískování. A zentangle si můžete zkusit i vy.

Číst dál
mandalovník prospěšný

Mandalovník prospěšný

Někdo pěstuje kaktusy a někdo fialky. My nejsme troškaři a tak máme strom - Mandalovník. Už jste o něm slyšeli? Mandalovník prospěšný je velmi vzácný druh stromu. Jeho jméno je odvozené od...

Číst dál