Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Pomáháme plnit sny

Autor: , zveřejněno 10. 3. 2014

Centrum Mandala je jediné centrum v Brně, které prostřednictvím mandal, kurzů a osobního poradenství pomáhá zahájit vědomou cestu za štěstím a vašimi sny.

Centrum Mandala je jediné centrum v Brně, které prostřednictvím mandal, kurzů a osobního poradenství pomáhá zahájit vědomou cestu za štěstím a vašimi sny.

Cílem centra je zlepšovat společenské klima. Protože věříme, že spokojení lidé tvoří spokojenou společnost, a zároveň že pocit spokojenosti souvisí s plněním našich přání, nese jeden z našich projektů název pomáháme plnit sny. Jedná se o program, v rámci kterého pomáháme začínajícím umělcům, ale také například lektorům, zažít jaké to je mít vlastní výstavu, vlastní kurz nebo dílnu.

Máte sen, který si chcete splnit? Pak přijďte k nám a my vám pomůžeme najít cestu jak na to!

Dědictví zakladatelky

Říká se, že organizace nesou dědictví svého zakladatele. Pokud je na tom něco pravdy, pak v Brně nenajdete lepší organizaci k podpoře realizace snu než je Centrum Mandala. Centrum je totiž takovým jedním velkým snem.

Kniha Splňte si svůj sen

“Jako malá jsem chtěla postupně být spisovatelkou, učitelkou a psycholožkou. Založením centra jsem si postupně splnila všechny tyto sny…”

 

Postupně Vám na našem blogu budeme přinášet inspirativní příběhy těch, kterým náš projekt pomohl splnit jejich sen. Pokud máte vlastní inspirativní příběh, napište nám ho!

PS: Pokud chcete pomoci na své cestě za svými sny, bude se vám hodit naše kniha Splňte si svůj sen.

Autor článku

medaile

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Podobné články

znakovani v parku

Jak rozumět nemluvňatům

Po vysoké škole jsem měla poměrně jasnou představu, jakým směrem se bude můj život ubírat. Ale jak můj taťka rád říká: „Chceš-li pobavit pána Boha, řekni mu o svých plánech...“

Číst dál
Mandala

Zachraňte svět s námi!

Máme nemalé cíle, chceme zachránit svět. Odstranit z něj nadbytečný stres a shon, udělat zde na Zemi oázu klidu a odpočinku. Jsme Centrum Mandala, jediné místo, kam člověk přijde se svými starostmi a odchází nadšený a plný energie.

Číst dál