Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Přidejte se k přípravě kalendáře 2013

, zveřejněno 4. 12. 2011

Máte chuť tvořit, kreslit a připojit se do přípravy kalendáře?

(naše výzva pro vás)

Již čtvrtým rokem připravujeme kalendáře mandal. Z měsíčních kalendářů se staly čtrnáctidenní a tak si říkám, proč neudělat kalednář týdenní? Na ten je ale potřeba hodně obrázků, textů a je s ním už opravdu hodně práce (dvojnásobek než s kalendářem čtrnáctidenním). Je to výzva a já mám výzvy ráda. Také ale vím, že na to sama nestačím. Pro hledám další lidi, kteří mají rádi mandaly a chtěli by se zapojit do tvorby toho nejúžasnějšího kalendáře s mandalami.

Máte chuť tvořit, kreslit a připojit se do přípravy kalendáře?

Vytvořte svojí mandalu (nebo použijte některou z předloh uveřejněnou na našich stránkách), vymalujte ji a pošlete nám barevnou a černobílou verzi (předlohu) ve velikosti min. 2000X2000 dpi na adresu mandaly@centrum.cz. Ke své mandale napište jméno autora (může být i vymyšlené), co mandala přináší, co jí přejete a jak se jmenuje.

Mandalu pro zařazení do kalednáře pošlete do 15.1.2012.

Autoři mandal, které budou zařazeny do kalendáře získají na kalendář slevu.

Upozornění: Zasláním obrázku autor organizátorovi kalendáře 2013 bezúplatně poskytuje výhradní licenci ve smyslu ustanovení § 46 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a to ke všem dílům zaslaným na mailovou adresu mandaly@centrum.cz. Organizátor je dle této licence oprávněn všechna díla dle své úvahy jakkoliv užít, tak jak je stanoveno v § 12 odst. 4 autorského zákona (zejména je rozmnožit, rozšířit či vystavit za účelem prezentace organizátora, vydávání kalendářů, katalogů či jiných obdobných publikací atp.).

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.