Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Přidejte se k přípravě kalendáře 2013

, zveřejněno 4. 12. 2011

Máte chuť tvořit, kreslit a připojit se do přípravy kalendáře?

(naše výzva pro vás)

Již čtvrtým rokem připravujeme kalendáře mandal. Z měsíčních kalendářů se staly čtrnáctidenní a tak si říkám, proč neudělat kalednář týdenní? Na ten je ale potřeba hodně obrázků, textů a je s ním už opravdu hodně práce (dvojnásobek než s kalendářem čtrnáctidenním). Je to výzva a já mám výzvy ráda. Také ale vím, že na to sama nestačím. Pro hledám další lidi, kteří mají rádi mandaly a chtěli by se zapojit do tvorby toho nejúžasnějšího kalendáře s mandalami.

Máte chuť tvořit, kreslit a připojit se do přípravy kalendáře?

Vytvořte svojí mandalu (nebo použijte některou z předloh uveřejněnou na našich stránkách), vymalujte ji a pošlete nám barevnou a černobílou verzi (předlohu) ve velikosti min. 2000X2000 dpi na adresu mandaly@centrum.cz. Ke své mandale napište jméno autora (může být i vymyšlené), co mandala přináší, co jí přejete a jak se jmenuje.

Mandalu pro zařazení do kalednáře pošlete do 15.1.2012.

Autoři mandal, které budou zařazeny do kalendáře získají na kalendář slevu.

Upozornění: Zasláním obrázku autor organizátorovi kalendáře 2013 bezúplatně poskytuje výhradní licenci ve smyslu ustanovení § 46 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a to ke všem dílům zaslaným na mailovou adresu mandaly@centrum.cz. Organizátor je dle této licence oprávněn všechna díla dle své úvahy jakkoliv užít, tak jak je stanoveno v § 12 odst. 4 autorského zákona (zejména je rozmnožit, rozšířit či vystavit za účelem prezentace organizátora, vydávání kalendářů, katalogů či jiných obdobných publikací atp.).

Autor článku

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

Mandalová podložka

Třída plná mandal

S mandalami se dnes setkáváme opravdu na každém rohu. Jejich energie je přímo zázračná. Mandaly pomáhaji všude tam, kam jim otevřeme dveře, jako v případě ZŠ Plzeň 11.

mandala

Jedinečnost osobnosti

Každý z nás je jedinečná osobnost.