Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Přidejte se k přípravě kalendáře 2013

, zveřejněno 4. 12. 2011

Máte chuť tvořit, kreslit a připojit se do přípravy kalendáře?

(naše výzva pro vás)

Již čtvrtým rokem připravujeme kalendáře mandal. Z měsíčních kalendářů se staly čtrnáctidenní a tak si říkám, proč neudělat kalednář týdenní? Na ten je ale potřeba hodně obrázků, textů a je s ním už opravdu hodně práce (dvojnásobek než s kalendářem čtrnáctidenním). Je to výzva a já mám výzvy ráda. Také ale vím, že na to sama nestačím. Pro hledám další lidi, kteří mají rádi mandaly a chtěli by se zapojit do tvorby toho nejúžasnějšího kalendáře s mandalami.

Máte chuť tvořit, kreslit a připojit se do přípravy kalendáře?

Vytvořte svojí mandalu (nebo použijte některou z předloh uveřejněnou na našich stránkách), vymalujte ji a pošlete nám barevnou a černobílou verzi (předlohu) ve velikosti min. 2000X2000 dpi na adresu mandaly@centrum.cz. Ke své mandale napište jméno autora (může být i vymyšlené), co mandala přináší, co jí přejete a jak se jmenuje.

Mandalu pro zařazení do kalednáře pošlete do 15.1.2012.

Autoři mandal, které budou zařazeny do kalendáře získají na kalendář slevu.

Upozornění: Zasláním obrázku autor organizátorovi kalendáře 2013 bezúplatně poskytuje výhradní licenci ve smyslu ustanovení § 46 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a to ke všem dílům zaslaným na mailovou adresu mandaly@centrum.cz. Organizátor je dle této licence oprávněn všechna díla dle své úvahy jakkoliv užít, tak jak je stanoveno v § 12 odst. 4 autorského zákona (zejména je rozmnožit, rozšířit či vystavit za účelem prezentace organizátora, vydávání kalendářů, katalogů či jiných obdobných publikací atp.).

Autor článku

tento článek nám poslala

Podobné články

ZenKnoflíky

Test bílých pastelek aneb není bílá jako bílá

ZenArtové obrázky většinou kreslím černým inkoustovým linerem. Při své práci však používám i bílou pastelku, na tmavší eco papír a na efekt odlesků.

Číst dál
artesvět

Sny se plní!

Od barev suchého pastelu v Centru Mandala až k vlastnímu ateliéru aneb jak vznikl ArteSvět.

Číst dál