Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Reportáž z ředitelny

, zveřejněno 10. 7. 2012

Vše důležité se rozhoduje a odehrává v pokojíčku se stolem, šanonama, spoustou papírů, notebookem a dvěma kocoury. PR články, příprava kurzů, odpovídání na maily, psaní projektů a sestavování žádostí... Nic z toho neujde bedlivému kočičímu dohledu.

aneb jak to funguje v kanceláři jednatelky jednoho malého občanského sdružení ...

(tisková zpráva)
Když jeden spí, hlídá druhý. Je vše v souladu s ročním plánem? Na to dohlíží černobílý kocour evropské kočky domácí z klína paní jednatelky. Všechny papíry, které projdou kanceláří pečlivě "přečte" a některé z nich označí odkousnutím rohu na důkaz správného zpracování pod kočičím dohledem.
 
Pracovní dobu hlídá osmikilový mazel, "mainský mývalý" píše se v průkazu původu. V chovatelské stanici mu však zapomněli zdělit, jak se má jako správný zástupce tohoto plemene chovat. Mainky přece nejsou vlezlé! a hrají si s vodou. Tahle vlezlá je a vodu nemiluje. Packy na klávesnici zase moc nemiluje počítač. Zalehnutí seznamu s úkoly také spolehlivě zamezí v práci a když se k tomu přidá mohutná hlava nacpaná pod ruce snažící se i tak dopsat alespoň tenhle mail, je jasné, že pracovní doba určená k administrativě skončila a je potřeba se jít věnovat kočičímu dozoru, který má nemalou zásluhu na tom, že byla včas odeslána předloha mandaly, na kterou netrpělivě čeká více než 2000 lidiček, že byla vyhlášena výtvarná soutěž Mandala dětem a vystaveno osvědčení za absolvování arteterapeutického ateliéru. 
 
Brněnské sdružení Centrum Mandala o.s. je tak jediným občanským sdružením vedeným pod nepřetržitým kočičím dohledem. Nebo znáte ještě nějaké jiné?
 

Autor článku

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

Mandalová podložka

Třída plná mandal

S mandalami se dnes setkáváme opravdu na každém rohu. Jejich energie je přímo zázračná. Mandaly pomáhaji všude tam, kam jim otevřeme dveře, jako v případě ZŠ Plzeň 11.

mandala

Jedinečnost osobnosti

Každý z nás je jedinečná osobnost.