Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Reportáž z ředitelny

, zveřejněno 10. 7. 2012

Vše důležité se rozhoduje a odehrává v pokojíčku se stolem, šanonama, spoustou papírů, notebookem a dvěma kocoury. PR články, příprava kurzů, odpovídání na maily, psaní projektů a sestavování žádostí... Nic z toho neujde bedlivému kočičímu dohledu.

aneb jak to funguje v kanceláři jednatelky jednoho malého občanského sdružení ...

(tisková zpráva)
Když jeden spí, hlídá druhý. Je vše v souladu s ročním plánem? Na to dohlíží černobílý kocour evropské kočky domácí z klína paní jednatelky. Všechny papíry, které projdou kanceláří pečlivě "přečte" a některé z nich označí odkousnutím rohu na důkaz správného zpracování pod kočičím dohledem.
 
Pracovní dobu hlídá osmikilový mazel, "mainský mývalý" píše se v průkazu původu. V chovatelské stanici mu však zapomněli zdělit, jak se má jako správný zástupce tohoto plemene chovat. Mainky přece nejsou vlezlé! a hrají si s vodou. Tahle vlezlá je a vodu nemiluje. Packy na klávesnici zase moc nemiluje počítač. Zalehnutí seznamu s úkoly také spolehlivě zamezí v práci a když se k tomu přidá mohutná hlava nacpaná pod ruce snažící se i tak dopsat alespoň tenhle mail, je jasné, že pracovní doba určená k administrativě skončila a je potřeba se jít věnovat kočičímu dozoru, který má nemalou zásluhu na tom, že byla včas odeslána předloha mandaly, na kterou netrpělivě čeká více než 2000 lidiček, že byla vyhlášena výtvarná soutěž Mandala dětem a vystaveno osvědčení za absolvování arteterapeutického ateliéru. 
 
Brněnské sdružení Centrum Mandala o.s. je tak jediným občanským sdružením vedeným pod nepřetržitým kočičím dohledem. Nebo znáte ještě nějaké jiné?
 

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.