Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Reportáž z ředitelny

zveřejněno 10. 7. 2012

Vše důležité se rozhoduje a odehrává v pokojíčku se stolem, šanonama, spoustou papírů, notebookem a dvěma kocoury. PR články, příprava kurzů, odpovídání na maily, psaní projektů a sestavování žádostí... Nic z toho neujde bedlivému kočičímu dohledu.

aneb jak to funguje v kanceláři jednatelky jednoho malého občanského sdružení ...

(tisková zpráva)
Když jeden spí, hlídá druhý. Je vše v souladu s ročním plánem? Na to dohlíží černobílý kocour evropské kočky domácí z klína paní jednatelky. Všechny papíry, které projdou kanceláří pečlivě "přečte" a některé z nich označí odkousnutím rohu na důkaz správného zpracování pod kočičím dohledem.
 
Pracovní dobu hlídá osmikilový mazel, "mainský mývalý" píše se v průkazu původu. V chovatelské stanici mu však zapomněli zdělit, jak se má jako správný zástupce tohoto plemene chovat. Mainky přece nejsou vlezlé! a hrají si s vodou. Tahle vlezlá je a vodu nemiluje. Packy na klávesnici zase moc nemiluje počítač. Zalehnutí seznamu s úkoly také spolehlivě zamezí v práci a když se k tomu přidá mohutná hlava nacpaná pod ruce snažící se i tak dopsat alespoň tenhle mail, je jasné, že pracovní doba určená k administrativě skončila a je potřeba se jít věnovat kočičímu dozoru, který má nemalou zásluhu na tom, že byla včas odeslána předloha mandaly, na kterou netrpělivě čeká více než 2000 lidiček, že byla vyhlášena výtvarná soutěž Mandala dětem a vystaveno osvědčení za absolvování arteterapeutického ateliéru. 
 
Brněnské sdružení Centrum Mandala o.s. je tak jediným občanským sdružením vedeným pod nepřetržitým kočičím dohledem. Nebo znáte ještě nějaké jiné?
 

Podobné články

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace očima účastníka

Chtěla jsem se zase o kousek posunout v dějích svého života. Rozhodla jsem se zúčastnit rodinných konstelací. Dlouhá léta jsem tu nebyla a skoro jsem zapomněla, jak krásně mi po této skupinové terapii vždy je.

Číst dál
mandala dot

Objevte kouzlo tečkování

Ke 45. narozeninám jsem dostala vytoužený dárek, aboriginal-set. Už dlouho jsem to chtěla vyzkoušet a teď přišla ta chvíle objevování nového, ponoření se do tvoření...

Číst dál