Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Staré a nové paradigma vztahů

Externí autor: Natálie Tothová, zveřejněno 16. 11. 2015

Největším problémem muže je to, že "nemá problém, to ona". Největší brzdou a problémem v životě ženy je role Trpitelky a Oběti, která uvěřila, že musí svému muži sloužit a poslouchat, aby si o ní ON i okolí myslelo, že je dobrá a cenná. Žena svému muži uvěřila, že za všechny jeho problémy a nenaplněné potřeby může ONA, ne ON...

Každý si tvoří svou vlastní realitu, do které projektuje nejeden svůj sebe-klam. Pravda je jen jedna. Pravda je to, že Muž je mužem pouze vedle ženy, kterou má za úkol chránit a ctít. Žena oplývá velkými Dary (láskou, citlivostí a léčením), svému muži je poskytne teprve tehdy, pokud se cítí být v bezpečí, ctěna a milována.

K tomu, aby byl muž schopen naplnit své základní poslání zde - to je chránit a ctít ženství (JIN v sobě i ve své partnerce), musí se podívat na své problémy a zpracovat si je. Začněte v dětství a pokračujte hlouběji k rodové linii a k Duši.

K tomu, aby byla žena schopná přijmout a ocenit bezpečí a úctu od svého partnera a následně rozvinout svůj potenciál Léčit a Milovat, musí si zpracovat své problémy. Ano, také můžete začít se zraněními, která vznikla v dětství a jděte dál - do rodové linie a k Duši.

Muži musí odpustit sobě a ženám, které jejich život utvářely - Matka, sestra, tety, babička, bývalé partnerky.

Ženy musí odpustit sobě a mužům, kteří jejich životy utvářeli - Tatínek, bratr, strýcové, dědeček, bývalí partneři.

 

K čemu je Muži Láska?

- k tomu, aby se z něj nestal Tyran

K čemu je Muži Citlivost?

- aby měl svědomí a odpovědnost za své činy

K čemu je muži léčení?

- aby došel ke své síle a zažil jednotu a celistvost

tento článek nám poslala

Natálie Tothová

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.