Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Staré a nové paradigma vztahů

Externí autor: Natálie Tothová, zveřejněno 16. 11. 2015

Největším problémem muže je to, že "nemá problém, to ona". Největší brzdou a problémem v životě ženy je role Trpitelky a Oběti, která uvěřila, že musí svému muži sloužit a poslouchat, aby si o ní ON i okolí myslelo, že je dobrá a cenná. Žena svému muži uvěřila, že za všechny jeho problémy a nenaplněné potřeby může ONA, ne ON...

Každý si tvoří svou vlastní realitu, do které projektuje nejeden svůj sebe-klam. Pravda je jen jedna. Pravda je to, že Muž je mužem pouze vedle ženy, kterou má za úkol chránit a ctít. Žena oplývá velkými Dary (láskou, citlivostí a léčením), svému muži je poskytne teprve tehdy, pokud se cítí být v bezpečí, ctěna a milována.

K tomu, aby byl muž schopen naplnit své základní poslání zde - to je chránit a ctít ženství (JIN v sobě i ve své partnerce), musí se podívat na své problémy a zpracovat si je. Začněte v dětství a pokračujte hlouběji k rodové linii a k Duši.

K tomu, aby byla žena schopná přijmout a ocenit bezpečí a úctu od svého partnera a následně rozvinout svůj potenciál Léčit a Milovat, musí si zpracovat své problémy. Ano, také můžete začít se zraněními, která vznikla v dětství a jděte dál - do rodové linie a k Duši.

Muži musí odpustit sobě a ženám, které jejich život utvářely - Matka, sestra, tety, babička, bývalé partnerky.

Ženy musí odpustit sobě a mužům, kteří jejich životy utvářeli - Tatínek, bratr, strýcové, dědeček, bývalí partneři.

 

K čemu je Muži Láska?

- k tomu, aby se z něj nestal Tyran

K čemu je Muži Citlivost?

- aby měl svědomí a odpovědnost za své činy

K čemu je muži léčení?

- aby došel ke své síle a zažil jednotu a celistvost

Autor článku

tento článek nám poslala

Natálie Tothová

Podobné články

Mandaly, zentangle a tvoření pro dobrou věc

Už osmou výstavu k projektu Mandala dětem doprovázel tradičně tvořivý program. Návštěvníci si mohli vyzkoušet nejen vymalování mandal, ale i techniku zentangle nebo pískování. A zentangle si můžete zkusit i vy.

Číst dál
mandalovník prospěšný

Mandalovník prospěšný

Někdo pěstuje kaktusy a někdo fialky. My nejsme troškaři a tak máme strom - Mandalovník. Už jste o něm slyšeli? Mandalovník prospěšný je velmi vzácný druh stromu. Jeho jméno je odvozené od...

Číst dál