Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Vernisáž zahájila výstavu

, zveřejněno 28. 6. 2011

Dne 27. června 2011 proběhla v kavárně Zahrada Café Therapy vernisáž, která zahájila výstavu s názvem Neumím, přece kreslím.

(tisková zpráva)

K vidění zde jsou obrázky účastnic kurzu kreslení našeho Centra, které tvořily pod vedením výtvarníka pana Ivana Štroufa.

Po 18. hodině se v menších prostorách kavárny shromáždili zúčastnění vernisáže a netrpělivě očekávali zahájení. Zanedlouho vše vypuklo a úvodní slovo pronesla Zuzana Řezáčová Lukášková. Účastnicím kurzu kreslení, dnes již výtvarnicím, které vystavují své obrazy, předala „diplomy“, jakožto upomínku na absolvovaný kurz. O hudební doprovod se postaralo trio s názvem Potěcha (kora - Jiří Bouda, djembe a šamanský buben - Petr Korecký, alikvótní zpěv - Martin Nykodym). Na chvíli nás zavedli svými exotickými tóny mimo realitu běžného dne. Poté si každý mohl všechny vystavené obrazy prohlédnout dle libosti…

Děkujeme týmu kavárny Zahrada Café Therapy, že nám umožnili tuto výstavu uspořádat.

Obrazy je možné zhlédnout do konce července.

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.