Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Vernisáž zahájila výstavu

, zveřejněno 28. 6. 2011

Dne 27. června 2011 proběhla v kavárně Zahrada Café Therapy vernisáž, která zahájila výstavu s názvem Neumím, přece kreslím.

(tisková zpráva)

K vidění zde jsou obrázky účastnic kurzu kreslení našeho Centra, které tvořily pod vedením výtvarníka pana Ivana Štroufa.

Po 18. hodině se v menších prostorách kavárny shromáždili zúčastnění vernisáže a netrpělivě očekávali zahájení. Zanedlouho vše vypuklo a úvodní slovo pronesla Zuzana Řezáčová Lukášková. Účastnicím kurzu kreslení, dnes již výtvarnicím, které vystavují své obrazy, předala „diplomy“, jakožto upomínku na absolvovaný kurz. O hudební doprovod se postaralo trio s názvem Potěcha (kora - Jiří Bouda, djembe a šamanský buben - Petr Korecký, alikvótní zpěv - Martin Nykodym). Na chvíli nás zavedli svými exotickými tóny mimo realitu běžného dne. Poté si každý mohl všechny vystavené obrazy prohlédnout dle libosti…

Děkujeme týmu kavárny Zahrada Café Therapy, že nám umožnili tuto výstavu uspořádat.

Obrazy je možné zhlédnout do konce července.

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala

Jedinečnost osobnosti

Každý z nás je jedinečná osobnost.

Jak na úspěšnou terapii

Způsobů, jak se vypořádat s různými životními bloky, trápením či problematickými emocemi, je spousta – od konvenčních psychoterapií až po alternativní směry.

korálková mandala

Jak na korálkovou mandalu

Vytvořte si originální mandalový náhrdelník nebo neodolatelnou mandalovou vánoční hvězdu na stromeček. Budete vám k tomu stačit pár drátků, korálků a trochu trpělivosti.