Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Vernisáž zahájila výstavu

, zveřejněno 28. 6. 2011

Dne 27. června 2011 proběhla v kavárně Zahrada Café Therapy vernisáž, která zahájila výstavu s názvem Neumím, přece kreslím.

(tisková zpráva)

K vidění zde jsou obrázky účastnic kurzu kreslení našeho Centra, které tvořily pod vedením výtvarníka pana Ivana Štroufa.

Po 18. hodině se v menších prostorách kavárny shromáždili zúčastnění vernisáže a netrpělivě očekávali zahájení. Zanedlouho vše vypuklo a úvodní slovo pronesla Zuzana Řezáčová Lukášková. Účastnicím kurzu kreslení, dnes již výtvarnicím, které vystavují své obrazy, předala „diplomy“, jakožto upomínku na absolvovaný kurz. O hudební doprovod se postaralo trio s názvem Potěcha (kora - Jiří Bouda, djembe a šamanský buben - Petr Korecký, alikvótní zpěv - Martin Nykodym). Na chvíli nás zavedli svými exotickými tóny mimo realitu běžného dne. Poté si každý mohl všechny vystavené obrazy prohlédnout dle libosti…

Děkujeme týmu kavárny Zahrada Café Therapy, že nám umožnili tuto výstavu uspořádat.

Obrazy je možné zhlédnout do konce července.

Autor článku

tento článek nám poslala

Podobné články

Mandala

Zachraňte svět s námi!

Máme nemalé cíle, chceme zachránit svět. Odstranit z něj nadbytečný stres a shon, udělat zde na Zemi oázu klidu a odpočinku. Jsme Centrum Mandala, jediné místo, kam člověk přijde se svými starostmi a odchází nadšený a plný energie.

Číst dál
Myšlenky a emoce

Jak myšlenky ovlivňují život?

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké myšlenky se vám honí v hlavě a co to vyvolává ve vašem těle? Co o sobě dáváte vědět lidem ve svém okolí?

Číst dál