Jak dosáhnout svého cíle aneb realizuj své sny

Autor: Mgr. Monika Valoušková, zveřejněno 17. 6. 2021

Také si myslíte, že je vždy potřeba mít peníze k realizaci svých snů, nebo věříte, že je to možné i bez peněz?

Většina lidí si bohužel neuvědomuje tvrdý fakt, že spousta slavných osobností, které něčeho dosáhli, častokrát čelili spoustě překážkám a mnohdy začínali „od nuly“. Důležité je si uvědomit, že strůjci svého štěstí jsme jen my sami a nikdo jiný. 

Jděte vlastní cestou

Existuje spousta kurzů a seminářů zabývající se touto tématikou, ale jak v takovém množství vybrat ten správný? Jednoznačnou odpověď nezná nikdo, a pokud ano, pak jistě lže! Je velmi jednoduché sledovat videa o osobním rozvoji nebo navštívit pár kurzů, které slibují, že z vás udělají „boháče“ a pak si vymyslet nějaký kurz a něco odpapouškovat.

Z vlastní zkušenosti si troufám tvrdit, že když se na nějakém kurzu zeptám přímo na něco konkrétního, mnohdy odpověď ani nedostanu. A proč? Protože opět slyším naučené fráze, které někdo papouškuje, aniž by on sám to vyzkoušel. „Není uměním přepsat knihu, ale napsat knihu“.

Chcete také svůj Valo-book?

Nemůžu vám vyšlapat cestičku k vašim cílům, ale můžu vás nasměrovat na tu správnou cestu a dát sílu, jak vaše sny proměnit ve skutečnost. Budu vycházet ze svých vlastních zkušeností a svých metod, které pomáhají mě. Díky mému Valo-Booku a Valo-Grafu zjistíte, co vám brání k vašemu vysněnému cíli a společně tyto překážky budeme na konkrétních příkladech odstraňovat. Dále vás přesvědčím o tom, že nevýhody lze proměnit i ve výhody, že ne na každý sen potřebujete peníze a kde na vaše sny vzít čas a energii.  

Pokud i vy si chcete splnit svůj sen a nevíte jak na to, tak přijďte mezi nás do kurzu “Jak dosáhnout svého cíle aneb realizuj své sny.“ Protože vždycky je lepší být zase o krůček dál, než přešlapovat na místě nebo se točit v bludném kruhu.

Chci se nechat inspirovat

Autor článku

valo-book medaile

Mgr. Monika Valoušková

Jsem pedagog, výtvarník a lektor pro další vzdělávání. Zaměřuji se na pravo-hemisférické postupy, které nám umožňují věci vnímat v širším spektru.

Podobné články

mandaly

Známe vítězné mandaly

V projektu Mandala dětem jsme udělali další krok, skončilo hlasování a vítězné mandaly jsou na světě.

Číst dál
sova

Inverzní kresba od A do Z

Inverzní kresba je jednodušší, než klasické kresba tužkou. Navíc máte k dispozici velké množství předloh od nejjednodušších až po ty nejsložitější. A to je výzva.

Číst dál