Jak dosáhnout svého cíle aneb realizuj své sny

Autor: Mgr. Monika Valoušková, zveřejněno 17. 6. 2021

Také si myslíte, že je vždy potřeba mít peníze k realizaci svých snů, nebo věříte, že je to možné i bez peněz?

Většina lidí si bohužel neuvědomuje tvrdý fakt, že spousta slavných osobností, které něčeho dosáhli, častokrát čelili spoustě překážkám a mnohdy začínali „od nuly“. Důležité je si uvědomit, že strůjci svého štěstí jsme jen my sami a nikdo jiný. 

Jděte vlastní cestou

Existuje spousta kurzů a seminářů zabývající se touto tématikou, ale jak v takovém množství vybrat ten správný? Jednoznačnou odpověď nezná nikdo, a pokud ano, pak jistě lže! Je velmi jednoduché sledovat videa o osobním rozvoji nebo navštívit pár kurzů, které slibují, že z vás udělají „boháče“ a pak si vymyslet nějaký kurz a něco odpapouškovat.

Z vlastní zkušenosti si troufám tvrdit, že když se na nějakém kurzu zeptám přímo na něco konkrétního, mnohdy odpověď ani nedostanu. A proč? Protože opět slyším naučené fráze, které někdo papouškuje, aniž by on sám to vyzkoušel. „Není uměním přepsat knihu, ale napsat knihu“.

Chcete také svůj Valo-book?

Nemůžu vám vyšlapat cestičku k vašim cílům, ale můžu vás nasměrovat na tu správnou cestu a dát sílu, jak vaše sny proměnit ve skutečnost. Budu vycházet ze svých vlastních zkušeností a svých metod, které pomáhají mě. Díky mému Valo-Booku a Valo-Grafu zjistíte, co vám brání k vašemu vysněnému cíli a společně tyto překážky budeme na konkrétních příkladech odstraňovat. Dále vás přesvědčím o tom, že nevýhody lze proměnit i ve výhody, že ne na každý sen potřebujete peníze a kde na vaše sny vzít čas a energii.  

Pokud i vy si chcete splnit svůj sen a nevíte jak na to, tak přijďte mezi nás do kurzu “Jak dosáhnout svého cíle aneb realizuj své sny.“ Protože vždycky je lepší být zase o krůček dál, než přešlapovat na místě nebo se točit v bludném kruhu.

Chci se nechat inspirovat

Autor článku

valo-book medaile

Mgr. Monika Valoušková

Jsem pedagog, výtvarník a lektor pro další vzdělávání. Zaměřuji se na pravo-hemisférické postupy, které nám umožňují věci vnímat v širším spektru.

Podobné články

Nový ročník Mandala dětem je tu

S velkou radostí, odhodláním a pokorou vyhlašujeme 11. ročník Mandala dětem. Je před námi nová etapa, kdy se budeme snažit pomoci co nejvíce dětem, které naší pomoc opravdu potřebují.

Číst dál
Tvoření mandal

Jsme tu díky vám!

Je to pro nás takový malý svátek. Každý rok se těšíme, až budeme moci otevřít naše pomyslné brány širokému okolí. Nejinak tomu bude i letos.

Číst dál