Jaké máme on-line kurzy

Nevíte, který on-line kurz je pro vás ten pravý? Porovnali jsme je pro vás do přehledné tabulky podle toho, na co se často ptáte.

 Rok s mandalouCesta madnalyTvoření mandal
I a II*
Naučte se číst z mandal
Hlavní cílprojdeme celý velký kruh madnaly a naučíme se opravdu rozumět různým typům mandalnaučíme se pracovat s barvou, tvarem, pocity i osobními tématy díky mandale

vytvoříme 6 různých mandal na bílý papír 

tvoření I: mandala ze čmáranice, tibetská mandala, mandala posvátné geometrie, indiánská mandala, mandala v síti, mandala na závěr

tvoření II: indická jantra, mandala pro rozkvět mého já, zdobení mandaly, slovanská mandala, osobní mandala, mandala na závěr

naučíme se číst význam vlastní mandaly
Začátek kurzuledenkdykolivdle vypsaných termínůkdykoliv
Setkánízáznam z webinářevideoživé on-line setkánízáznam z webináře
Počet lekcí12966
Interval mezi lekcemiměsíctýden/ libovolnýtýdenlibovolný
Přístup k lekcímkaždý měsíc se zpřístupní 1 lekcekaždý týden bude prostor na sdílení z jedné lekce/ hned dostanete přístup ke všem lekcímkaždý týden společně projdeme jednu lekcihned dostanete přístup ke všem lekcím
Čtení mandalysoučástí kurzusoučástí kurzu
Cena3.500,-2.700,-2.100,-1.800,-
 Přihlásit se do
Roku s mandalou
Přihlásit se do
Cesty madnaly

Tvoření mandal I

Tvoření mandal II
Přihlásit se do
Čtení mandal

* pokud chcete absolvovat oba kurzy, pořadí kurzů není důležité.

 

Co nikde jinde nenajdete, ale my máme u každé lekce...

  • video, audio i text
  • pracovní listy
  • mandaly pro tvoření
  • související články
  • diskuze, rady a sdílení s lektorem
  • možnost zaznamenat si průběh kurzu (u nás se nikdy neztratíte)
  • pravidelné připomínání kurzu e-mailem
  • a něco drobného navíc (jako je pohádka nebo modlitba za lásku a krátké testy)

 

Pořád nevíte, který kurz je pro vás ten pravý?

V kurzu Tvoření mandal Isi ukážeme hned šest různých způsobů jak tvořit mandaly na bílý papír. Každý z šesti týdnů si společně namalujeme jednu mandalu, pokaždé úplně jinak.

Pokud se vám tvoření zalíbí, můžete se naučit dalších pět technik v kurzu Tvoření mandal II. Nebo můžete začít u dvojky a pokračovat v jedničce. Záleží jen na vás.

Pokud chcete mandalám rozumět a umět z nich i číst, máte hned dvě možnosti. Celoroční kurz Rok s mandalou, ve kterém se dokonale seznámíte s konceptem velkého kruhu mandaly. Ten vám poskytne velmi dobrý základ pro odhalení významů jednotlivých symbolů i celých mandal. Do kurzu lze vstoupit jen v lednu.

Druhou možností je kurz Naučte se číst z mandal, který vás provede několika způsoby čtení z mandal. Od jednoduchého pohledu na mandalu až po velkolepou analýzu. Od barev a tvarů přes uspořádání mandaly. Vše si ukážeme na příkladech a vyzkoušíme na vašich mandalách. Využijeme i koncept velkého kruhu mandaly, ale nebudeme si ho vysvětlovat do detailů. Do kurzu můžete vstoupit kdykoliv.

Kurz Tvoření mandal je sice on-line kurz, ale budeme se pravidelně potkávat po 6 týdnů ve virtuální místnosti v malé skupince do 10 lidí. Budeme mít stejný čas, jen každý svoje místo. Během kurzu tak budete mít pravidelný osobní kontakt s lektorem i s dalšími mandalovými nadšenci. Protože budeme mít společně domluvené kdy, bude se vám kurz snadněji plnit.

Úplný základ pro práci s mandalou vám dá kurz Cesta mandaly. postupně se podíváme na to, jak pracovat s barvou, s tvarem, jak zachytit do mandaly aktuální pocit a pracovat s ním, ale i jak to udělat, aby nám bylo hezky. Naučíme se zvládat težké situace a uděláme si díky mandale pořádek ve vztazích.

Pokud už máte zmáknuté základy práce s mandalou, a chcete jít dál, vrhněte se do tajů velkého kruhu mandaly. Je to úchvatný koncept, který vám otevře nové možnosti práce s mandalou, ať už pro tvoření mandal (i těch vlastních), tak pro porozumění mandalám. Má to jediný háček - začínáme vždy jen v lednu.

To se vám u nás nestane. V pravidelných intervalech vám přijde lekce e-mailem. I kurz, který nemá pravidelné lekce se vám bude připomínat, když se bude cítit opuštěně. A pokud vám e-mail stejně nestačí, protože si na něj prostě sami neuděláte čas, pojďme se domluvit na pravidelném společném on-line setkání.

Nezodpověděla jsem vaši otázku?

Zachraňte všechny kdo se bojí zeptat a napište mi! Společně ji sem přidáme i s odpovědí.

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Kam jít dál?