Nový kurz na přání

Autor: Mgr. Monika Valoušková, zveřejněno 24. 2. 2022

Na základě vašeho přání jsem se rozhodla kurz tečkování rozšířit o další kurz pro pokročilé pod názvem „Relaxační mandala DOT 2“.

Tečkování mandal nebo objektů není jen zábava pro každou věkovou kategorii, ale především jde o relaxaci, snížení stresu nebo prevenci proti zátěžovým situacím.

Co už víme?

V předchozím kurzu tečkování „Relaxační mandala DOT 1“ jsme se dozvěděli něco o historii tohoto úžasného umění, dozvěděli se, jaké barvy jsou vhodné a nevhodné k této technice, na jaké materiály lze tečkování aplikovat, naučili se, jak poznat správnou konzistenci barev, jak barvy ředit a především, jak s tečkovadly pracovat.

V navazující kurzu „Relaxační mandala DOT 2“ se nebudeme zabývat základy, ale budeme se zdokonalovat v této technice a vlastní kreativitě.  

Tečkování vhodné pro všechny

Přijďte mezi nás si odpočnout od každodenního stresu a přijít na jiné myšlenky. Jelikož kurz 1 a 2 poběží současně, můžete se do kurzu přihlásit i s někým, kdo tento typ kurzu ještě neabsolvoval a budete se moci podělit o své zážitky společně, protože pomůcky k naší tvorbě jsou sice stejné, ale předlohy jsou již odstupňované podle obtížnosti a zkušenosti jednotlivců. 

To chci zažít!

Autor článku

slon medaile

Mgr. Monika Valoušková

Jsem pedagog, výtvarník a lektor pro další vzdělávání. Zaměřuji se na pravo-hemisférické postupy, které nám umožňují věci vnímat v širším spektru.

Podobné články

karty bachovky

Škoda, že jsem ty Bachovy esence neznala dříve

Tak tato slova v kurzu Bachových esencí slýchám opravdu velice často. A i já sama jsem je nejednou s povzdechnutím řekla.

Číst dál
tvoření 1

Úžasné mandalové dobrodružství

Mandaly jsou zálibou mnoha lidí a pro některé dokonce více než koníčkem. Paní Eliška P. je jednou z nich. Ona se ale rozhodla své znalosti a zkušenosti sdílet s ostatními. Po úspěšném prvním mandalovém setkání plánuje další a ráda by ostatním ženám vzkázala: "Seberte odvahu a hurá do toho! Když to nezkusíte, nikdy nevíte, co z toho vzejde. A věřte mi, že to za to stojí."

Číst dál