Nový ročník Mandala dětem je tu

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 20. 8. 2021

S velkou radostí, odhodláním a pokorou vyhlašujeme 11. ročník Mandala dětem. Je před námi nová etapa, kdy se budeme snažit pomoci co nejvíce dětem, které naší pomoc opravdu potřebují.

Budeme rádi, pokud se přidáte k nám a společně tak uděláme svět kolem nás hezčím a pohodovým místem.

Jak to tedy bude

Jako každý rok, tak i letos Mandala dětem odstartuje prvním zářijovým dnem a své hotové mandaly máte možnost přihlásit do konce prosince tak, že je nahrajete do naší galerie na mandalarii. Veškeré podrobné informace získáte na manadaladetem.cz nebo přímo u nás. :)

Dalším krokem pak bude hlasování, výběr mandal s nejvíce počty hlasů a tvorba nového stolního mandalového kalendáře pro následující rok, vědomostní soutěž a výstava.

Přihlásit se a tvořit může opravdu každý. Školy, školky, firmy při obědových pauzách, kamarádky na kafíčku, maminky na mateřské, babičky se svými vnoučaty. Nesejde na věku, pohlaví, vzdělání, zkušenostech s mandalami. Vítáni jsou všichni, kteří chtějí tvořit, relaxovat, otevírat si nové obzory a nechávat mandaly, aby jim přinesly třeba nová poselství.

Proč se k nám přidat?

Jedinečný neziskový projekt, který spojuje pomoc a mandaly v jedno. Přináší lidem dobrý pocit, naději a spousty překrásných mandal. Bývá i inspirací pro okolí.

"Vzala jsem si mandaly s sebou na kafíčko s kamoškou a byla to skvělá hodinka, kdy jsme spolu tvořily, povídaly si a ještě svým kreslením  inspirovaly i další návštěvnice kolem nás. :) Petra V.".

Která mandala bude vaše?

Mimochodem, právě v září od 13. - 17. 9., na vás čeká opakování výstavy mandal z 10. ročníku Mandala dětem v ulicích Brna - Joštova a Česká. Výstava pod širým nebem má opravdu něco do sebe a budeme rádi, pokud si najdete chvilku a zavítáte mandaly obhlédnout. Všechny zde vystavené mandaly si můžete zakoupit a přispět na tento neziskový projekt.

Přejeme si, abyste si mandalové tvoření užili opravdu naplno a už nyní se těšíme na první mandalové vlaštovky. 

Chci nový stolní mandalový kalendář

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Barevná mandala z rýže

Mandalová magie ve školních lavicích

Představte si malý kousek vesmíru, kde se setkává kouzlo dětské představivosti s prstem zapleteným v rýžových zrnkách. Ano, právě takto vypadá jedinečný projekt, který rozproudil energii a nadšení v ScioŠkole v Praze Dejvicích.

Číst dál
mandala detem

Společně pro děti

Opět jste tvořili se svými studenty ve školách, školkách, v práci s kolegy, na kafíčku s kamarádkou. Opět se nám sešly stovky mandal. Opět nebylo lehké vybrat z nich jen 53, které budou v našem stolním mandalovém kalendáři pro rok 2025.

Číst dál