Nový ročník Mandala dětem je tu

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 20. 8. 2021

S velkou radostí, odhodláním a pokorou vyhlašujeme 11. ročník Mandala dětem. Je před námi nová etapa, kdy se budeme snažit pomoci co nejvíce dětem, které naší pomoc opravdu potřebují.

Budeme rádi, pokud se přidáte k nám a společně tak uděláme svět kolem nás hezčím a pohodovým místem.

Jak to tedy bude

Jako každý rok, tak i letos Mandala dětem odstartuje prvním zářijovým dnem a své hotové mandaly máte možnost přihlásit do konce prosince tak, že je nahrajete do naší galerie na mandalarii. Veškeré podrobné informace získáte na manadaladetem.cz nebo přímo u nás. :)

Dalším krokem pak bude hlasování, výběr mandal s nejvíce počty hlasů a tvorba nového stolního mandalového kalendáře pro následující rok, vědomostní soutěž a výstava.

Přihlásit se a tvořit může opravdu každý. Školy, školky, firmy při obědových pauzách, kamarádky na kafíčku, maminky na mateřské, babičky se svými vnoučaty. Nesejde na věku, pohlaví, vzdělání, zkušenostech s mandalami. Vítáni jsou všichni, kteří chtějí tvořit, relaxovat, otevírat si nové obzory a nechávat mandaly, aby jim přinesly třeba nová poselství.

Proč se k nám přidat?

Jedinečný neziskový projekt, který spojuje pomoc a mandaly v jedno. Přináší lidem dobrý pocit, naději a spousty překrásných mandal. Bývá i inspirací pro okolí.

"Vzala jsem si mandaly s sebou na kafíčko s kamoškou a byla to skvělá hodinka, kdy jsme spolu tvořily, povídaly si a ještě svým kreslením  inspirovaly i další návštěvnice kolem nás. :) Petra V.".

Která mandala bude vaše?

Mimochodem, právě v září od 13. - 17. 9., na vás čeká opakování výstavy mandal z 10. ročníku Mandala dětem v ulicích Brna - Joštova a Česká. Výstava pod širým nebem má opravdu něco do sebe a budeme rádi, pokud si najdete chvilku a zavítáte mandaly obhlédnout. Všechny zde vystavené mandaly si můžete zakoupit a přispět na tento neziskový projekt.

Přejeme si, abyste si mandalové tvoření užili opravdu naplno a už nyní se těšíme na první mandalové vlaštovky. 

Chci nový stolní mandalový kalendář

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

mandala

(Ne)pochopené pocity

Nepochopené pocity, prožíváme pravidelně během našeho života v souvislosti s událostmi, které aktuálně prožíváme.

Číst dál
mandaly kalendáře

Mandala mýma očima

S mandalou jsem se poprvé setkala asi před 14 lety. Bylo to v době, která pro mě byla trochu složitá a sužovaly mne různé zdravotní potíže, mezi nimi i úzkostné stavy.

Číst dál