Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

zveřejněno 1. 11. 2023

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Už několik let učíme na našich kurzech (zejména ženy), jak vzít život do vlastních rukou a jak žít šťastný a spokojený život. Věříme, že spokojená žena vytváří spokojenou rodinu a že šťastní a spokojení lidé tvoří zdravou a šťastnou společnost. K tomu máme pár dalších aktivit a projektů.

1. Pořádáme projekt Mandala dětem, díky kterému pomáháme dětem, které odcházejí z dětských domovů a nemají to vůbec snadné.

2. Pomáháme začínajícím lektorům s jejich kurzy.

3. Podporujeme projekty, které dávají smysl.

Naučná stezka sv. Antoníčka

Jedním z projektů, které pomáhají přírodě i lidem je naučná stezka sv. Antoníčka. Projekt, který se spolu s dalšími uchází o možnost být zrealizován z peněz participativního pozpočtu. 

Naučná stezka propojí hned několik městských částí, zpřístupní oblast i pro maminky s kočárky a přiblíží dětem kousek přírody, která potřebuje naši ochranu.

Jak projekt podpořit

Aby nezůstalo jen u snu, je potřeba projekt co nejvíce podpořit svým hlasem, sdílením, tím, že o něm řeknete dalším lidem a poprosíte je o podporu. V jednotě je síla. Pojďme se sjednotit a zachránit zase kousek našeho světa.

Hlasovat může každý, kdo má trvalé bydliště v Brně, má občanský průkaz a je plnoletý.

Chci projekt podpořit

Podobné články

Vánoční mix

Vánoční MIX

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Číst dál
Cvičení TRE

Na stres bez stresu díky TRE

Po dlouhém dni plném schůzek, telefonátů, nějakého toho šoku z nepříjemné zprávy přicházíte domů. Bolí vás hlava. Začínáte cítit vlezlou bolest v kříži a ten krk také není co býval. Cítíte se hrozně ztuhlí a když vyčerpáním padnete do postele, stejně nemůžete usnout nebo se vzbudíte uprostřed noci a ne a ne zabrat. Dali byste cokoliv za chvilku uvolnění. Teď ji máte na dosah ruky.

Číst dál