Pomáháme ženám k lepšímu a spokojenějšímu životu

Nesnažíme se o rovnoprávnost v postavení žen ve společnosti ani o jejich vyrovnání se mužům. Chceme, aby si ženy našly vlastní cestu a vzaly život do svých rukou. Pojďme společně oslavit hodnotu ženství v naší společnosti.

Motto:

Být šťastná, to znamená být spokojená se svým životem. Být spokojená znamená plnit si své sny a svá přání, těšit se na to, co přijde a být spokojená s tím, co bylo. A to vše se dá získat tak, že vezmeme odpovědnost za svůj život do vlastních rukou,  budeme admirálem na své vlastní lodi a půjdeme cestou nejen dětských snů.

 

Pomáháme plnit vaše sny

Pak přijďte k nám a my vám pomůžeme najít to, co můžete společnosti nabídnout a v čem se budete cítit dobře, ale také konkrétní možnosti, jak na to.

Nabízíme

Co se o nás říká

holčička

"Díky Centru Mandala jsem získala zkušenosti na profesní i lidské úrovni, možnost vyzkoušet si činnosti, kterými se ve své běžné praxi nezabývám, možnost využít své schopnosti nově a jinak. Také jsem se setkala s novými zajímavými lidmi, s novými druhy umělců a lidmi činorodými, aktivními, což mi přineslo pocit sounáležitosti a skvělý pocit z lektorovaných lekcí, které bych si asi jinak nevyzkoušela. Mám také dobrý pocit, protože věřím, že centrum pomáhá potřebným a chce tu být pro dobrou věc."

Jana G. (35 let, lektorka a kurátorka výstav)