Pomůžeme sobě, pomůžeme druhým

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 15. 8. 2022

Letošní ročník Mandaly dětem bude něčím zvláštní, pomůžeme nejen dětem z dětských domovů, ale také sobě. Přidáte se?

Poslední rok, dva byl plný neočekávaných změn. Zažili jsme covidovou krizi, nevěděli, co nás čeká na druhý den. Ve chvíli, kdy se situace značně uklidnila a my si začali zvykat na “normální” fungování, svět opět zasáhla další nepříjemná zpráva, o tom ale tento článek není…

Podpořte své zdraví

Abyste se zvládli poprat se vším, co vás potkává, je dobré umět relaxovat, vypnout, najít si čas na sebe. Srovnat si myšlenky není v dnešní uspěchané době lehká věc. Ale stačí pár desítek minut s mandalou a téměř v okamžiku se dostaví neuvěřitelná úleva a uvolnění. 

Proto jsme se rozhodli, že letošní již 12. ročník Mandala dětem bude nejen o pomoci druhým, ale také o pomoci sobě. Vždyť my jsme v našem životě to nejdůležitější co máme a pokud dokážeme podpořit sebe, pak můžeme podporovat kohokoliv ve svém okolá a rozdávat radost, energii i péči. 

Jaký je plán?

Stačí si najít čas sám se sebou, s přáteli, dětmi, maminkou, babičkou, kolegy v práci, k tomu vzít mandaly a tvořit. Tak jednoduché to je! Společná chvíle s druhými, sdílené myšlenky, mandaly, barvy, odpočinek, dobrá nálada. Výsledkem vám bude úžasný pocit a čistá hlava. Nechte se unést mandalou.

Mandalu pak stačí nahrát do naší galerie na mandalarii a těšit se z dobrého pocitu, že jste pomohli hlavně sobě, ale také druhým. Začínáme již 1. 9. 2022.

Láká vás to? Pak přijměte pozvání do 12. ročníku Mandaly dětem. Těšíme se na vaše mandaly.

Chci se zapojit

Autor článku

pastelky

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Číst dál
Vánoční mix

Vánoční MIX

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Číst dál