Seznamte se s vítěznými mandalami

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 16. 3. 2021

Vloni odstartoval již podesáté náš neziskový projekt Mandala dětem. Jednalo o jubilejní ročník, nebylo ale moc co slavit, i když….

Můžete namítat, že celý loňský rok nebylo a stále není co slavit. Ale právě proto! Právě v těchto náročných chvílích je více než nutné se umět zastavit, dopřát si kvalitní chvilku jen pro sebe a tím posílit svou psychiku i fyzické zdraví. Mandaly vás dokáží zbavit chmurů a dát prostor novým myšlenkám.

Kouzlo malování

Malujete-li mandaly pravidelně, dokážete jistě ocenit jejich obrovský přínos. A pokud se spojí příjemné s užitečným, výsledek pak stojí vždy za to! Stejně jako malování v projektu Mandala dětem, které dalo vzniknout až 150 krásným mandalám, ze všech koutů republiky.

Každá z mandal je originální, a proto vybrat z nich pouze asi třetinu do nového stolního kalendáře, bylo opravdu náročné, ale povedlo se a máme vítězné mandaly, které pak můžete vídat v našem kalendáři pro rok 2022. Opět se bude na co těšit. Kalendář každý rok obsahuje spoustu mandal, inspiraci na tvoření, tipy, triky a kouzla mandalového světa.

Mandaly v kalendáři

Vítězné mandaly si můžete prohlédnout v naší mandalové galerii Mandalarii. Všem, kteří zde mají svou mandalu, gratulujeme a můžete se těšit na malý dárek! Děkujeme každému z vás, kdo jste se do projektu zapojili a těšíme se na vás již za pár měsíců při vyhlášení nového ročníku soutěže.

TIP PRO POSÍLENÍ IMUNITY!

Chcete si vyčistit hlavu? Získat nadhled nad situací, kterou řešíte? Zavést úžasný návyk, který vám dokáže posílit imunitu, dodá energii a zbaví napětí? Pak se přijdete k nám a vstupte do kurzu Cesta mandaly online. Mandaly jsou tu pro vás, připravené vám pomáhat. Můžete si kurz vykoušet i nanečisto, nabízíme vám lekci zdarma! Uvidíte, že budete nadšeni. :)

Chci lekci zdarma

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Číst dál
Vánoční mix

Vánoční MIX

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Číst dál