Škoda, že jsem ty Bachovy esence neznala dříve

Autor: Darina Šindelářová, zveřejněno 12. 1. 2023

Tak tato slova v kurzu Bachových esencí slýchám opravdu velice často. A i já sama jsem je nejednou s povzdechnutím řekla.

Bachovy květové esence nejsou nic nového. Jsou to přírodní léčivé esence, které byly vytvořeny anglickým lékařem a homeopatem Edwardem Bachem v 30. letech 20. století. Tyto esence jsou vyrobeny z květů různých rostlin a stromů a jsou velmi dobře dostupné. Jejich energie působí na nehmotné úrovni, harmonizuje naši energie a emoce. Proto se celosvětově už téměř sto let používají k léčbě emočních problémů, jako je úzkost, stres, deprese a další. 
 

Neomezené použití

Bachovy esence lze používat jednoduše a bez obav téměř v jakékoliv situaci. Pomůžou překonat silné emoce jako je strach z porodu, tréma před zkouškou, smutek ze ztráty blízkého, žárlivost na sourozence, ztráta smyslu života, aj. Jsou vhodné nejen pro dospělé lidi, ale i pro děti, těhotné ženy, kojící ženy, zvířata všeho druhu, ale i pro samotné rostliny. 


Na kurzu se dozvíš to nejdůležitější

Existuje celkem 38 různých esencí, které Bach vytvořil, včetně krizové esence. Pro jedno použití se sestavuje směs 5 až 7 esencí na základě vašich potřeb. Na svých kurzech vás naučím, jake Bachovy esence vybrat, aby se vám ulevilo od strachu, či jiného problému. Předám vám zkušenosti a pochopení, abyste si sami mohli efektivně pomoci. O Bachových esencích si sice můžete číst, můžete si o nich pustit videa, ale potkat se s nimi naživo během kurzu vám nejlépe pomůže k pochopení celého principu. V kurzu to lépe do sebe nasajete a celé vám to krásně secvakne.

Proč zajít na kurz?
  • budeme spolu navzájem sdílet své zkušenosti
  • budeme pracovat s rozumem i s intuicí
  • získáte slevu na nákup bachových esencí

Co říkají účastníci kurzu?

„Škoda, že jsem ty Bachovy esence neznala dříve. Dala bych to našemu Beníkovi, když se bál hlasitých zvuků a ohňostrojů“ Jana P.

„To kdybych tehdy znala, tak jsme třeba nemuseli mít s tou naší Aničkou takové trápení ve škole, když tam odmítala chodit.“ Lucka H.

Přijďte to se mnou zažít, rozšířit si své obzory, moc se na vás těším! 

Chci se dozvědět více

Autor článku

medaile

Darina Šindelářová

Jsem poradce a lektor Bachových esencí, homeopatie a tkáňových solí. Zaměřuji se na volnočasové vzdělávání dospělých v oblasti Bachových esencí.

Podobné články

Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Číst dál
Vánoční mix

Vánoční MIX

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Číst dál