Spouštíme hlasování

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 12. 1. 2021

Mandala dětem si našla cestu do mnoha srdcí a její obliba neustále roste...

Loňský rok je za námi! I když byl opravdu složitý, dal nám i něco dobrého. Jubilejní 10. Mandala dětem se mohla uskutečnit. I přes nepřízeň kolem nás, se našlo mnoho těch, co usedli k mandalám a tvořili. Energie, která se díky tomu šířila, byla neskutečně silná, citili jste ji také?

Spuštěno hlasování!

Jen totiž samotné tvoření a hraní si s mandalami dokáže divy. Celkově posílíte svou imunitu a rovněž psychickou pohodu. Ano, už K.G. Jung toto věděl a šířil to do širého světa, aby napomohl všem, kdo si chtějí zlepšit své zdraví. Stačí opravdu chvilka denně, malý rituál a den za dnem na sobě pocítíte změnu. Věřte, stojí to za to. 

Naše jubilejní Mandala dětem se přehoupla počátkem roku do další fáze - hlasování! Úžasná část, kdy je možné shlédnout všechny přihlášené mandaly a rozdat mezi ně své hlasy. Udělat si chvíli a dát prostor mandalám a jejich působení na vás. Všechny jsou opravdu povedené, krásné a plné inspirace.

Jsme tu pro sebe navzájem

Není příjemné trávit čas v izolaci a nejistotě, ale právě proto tu pro vás jsme my a mandaly, které vám pomohou nastolit v duši a po těle klid a uvolnění. Na naší mandalové galerii najdete opravdu spoustu inspirace a můžete se v ní i otestovat naším mandalovým testem.

Pokud si chcete připomenout vítězné mandaly 9. ročníku, stačí doma prolistovat náš stolní mandalový kalendář. A že ho ještě nemáte? Nevadí, pár kousků pro vás máme ještě skladem, stačí klik a kalendář je váš. Opět je plný mandal, tipů a triků pro tvoření mandal a hlavně je tvořen s úžasnou energiií nás všech!

Děkujeme proto všem, kdo se do projektu Mandala dětem zapojujete, ať už pravidelně či poprvé. Má to smysl a výsledkem pak je něco úžasného pro všechny. Dobrý skutek, který nebývá samozřejmostí, u nás ale již s železnou pravidelností. To jen díky vám!

Chci hlasovat!

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

mandaly kalendáře

Mandala mýma očima

S mandalou jsem se poprvé setkala asi před 14 lety. Bylo to v době, která pro mě byla trochu složitá a sužovaly mne různé zdravotní potíže, mezi nimi i úzkostné stavy.

Číst dál
mandala žena

Společně (z)měníme svět

Když přišel nápad spojit se s organizací na pomoc dětem z dětských domovů, neváhali jsme ani minutu a šli do toho. A tak vznikl projekt Mandala dětem, který letos díky vám oslavil již 11 let.

Číst dál