Spouštíme hlasování

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 12. 1. 2021

Mandala dětem si našla cestu do mnoha srdcí a její obliba neustále roste...

Loňský rok je za námi! I když byl opravdu složitý, dal nám i něco dobrého. Jubilejní 10. Mandala dětem se mohla uskutečnit. I přes nepřízeň kolem nás, se našlo mnoho těch, co usedli k mandalám a tvořili. Energie, která se díky tomu šířila, byla neskutečně silná, citili jste ji také?

Spuštěno hlasování!

Jen totiž samotné tvoření a hraní si s mandalami dokáže divy. Celkově posílíte svou imunitu a rovněž psychickou pohodu. Ano, už K.G. Jung toto věděl a šířil to do širého světa, aby napomohl všem, kdo si chtějí zlepšit své zdraví. Stačí opravdu chvilka denně, malý rituál a den za dnem na sobě pocítíte změnu. Věřte, stojí to za to. 

Naše jubilejní Mandala dětem se přehoupla počátkem roku do další fáze - hlasování! Úžasná část, kdy je možné shlédnout všechny přihlášené mandaly a rozdat mezi ně své hlasy. Udělat si chvíli a dát prostor mandalám a jejich působení na vás. Všechny jsou opravdu povedené, krásné a plné inspirace.

Jsme tu pro sebe navzájem

Není příjemné trávit čas v izolaci a nejistotě, ale právě proto tu pro vás jsme my a mandaly, které vám pomohou nastolit v duši a po těle klid a uvolnění. Na naší mandalové galerii najdete opravdu spoustu inspirace a můžete se v ní i otestovat naším mandalovým testem.

Pokud si chcete připomenout vítězné mandaly 9. ročníku, stačí doma prolistovat náš stolní mandalový kalendář. A že ho ještě nemáte? Nevadí, pár kousků pro vás máme ještě skladem, stačí klik a kalendář je váš. Opět je plný mandal, tipů a triků pro tvoření mandal a hlavně je tvořen s úžasnou energiií nás všech!

Děkujeme proto všem, kdo se do projektu Mandala dětem zapojujete, ať už pravidelně či poprvé. Má to smysl a výsledkem pak je něco úžasného pro všechny. Dobrý skutek, který nebývá samozřejmostí, u nás ale již s železnou pravidelností. To jen díky vám!

Chci hlasovat!

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

karty bachovky

Škoda, že jsem ty Bachovy esence neznala dříve

Tak tato slova v kurzu Bachových esencí slýchám opravdu velice často. A i já sama jsem je nejednou s povzdechnutím řekla.

Číst dál
tvoření 1

Úžasné mandalové dobrodružství

Mandaly jsou zálibou mnoha lidí a pro některé dokonce více než koníčkem. Paní Eliška P. je jednou z nich. Ona se ale rozhodla své znalosti a zkušenosti sdílet s ostatními. Po úspěšném prvním mandalovém setkání plánuje další a ráda by ostatním ženám vzkázala: "Seberte odvahu a hurá do toho! Když to nezkusíte, nikdy nevíte, co z toho vzejde. A věřte mi, že to za to stojí."

Číst dál