Vánoční MIX

zveřejněno 24. 10. 2023

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Všichni víme, že najít originální dárek od srdce je těžké. Nikdo nepochybuje o tom, že ten vlastnoručně nakreslený, hezky zarámovaný obrázek, který vypadá jako obraz od profesionála bude mít úspěch. Teď už vám nic nebrání takový dárek darovat. Stačí přijít na vánoční mix. Zvládne to opravdu každý, protože je na výběr z mnoha předloh od nejjednodušších po složitější. 

Jak bude Vánoční mix probíhat

V jeden den a ve stejný čas budou probíhat tři kurzy současně. Relaxační mandala dot, Inverzní kresba a Perokresba. Který z těchto tří kurzů byste si chtěli vyzkoušet, se můžete rozhodnout přímo až na místě.

  • Relaxační mandala DOT (tečkování)
    Tečkování je nenáročná a především velmi relaxační technika. Pomocí speciálních tečkovacích nástrojů nanášíme akrylovou barvu na papír a vytváříme úžasný efekt teček. O této technice už jsme napsali celý článek „Relaxační mandala dot“.
  • Inverzní kresba
    Inverzní kresba je nenáročná technika, která vypadá velmi efektně a v černobílé kombinaci působí jako černobílá fotografie. Pokud rádi kreslíte tužkou, tak věřte, že do inverzní kresby se přímo zamilujete. Je totiž jednodušší, než kresba klasickou tužkou. Nesoustředíme se totiž na stíny, ale na světla. A když už pár takových obrázků nakreslíte, budete chtít vyzkoušet i inverzní kolorovanou kresbu. Více o této technice si přečtěte v našem starším článku „Inverzní kresba“.
  • Perokresba
    Perokresba je jedna z nejstarších kreslířských technik, která se dříve využívala pro ruční psaní především psaní biblí, knih a překrásných iluminací. Dříve se psávalo rákosem nebo ptačím brkem, později redisperem a dnes se využívá speciální kreslířská pera nebo kaligrafická pera. I tato technika je velmi zajímavá a stojí za to si ji vyzkoušet. Víc se dočtete v článku „Perokresba“.

Neváhejte a přijďte mezi nás do Vánočního mixu vyrobit si jeden originální dárek. Rovnou si poříďte také Dárkový poukaz na kurz dle vlastního výběru. Letošní Vánoce budou nezapomenutelné!

Chci se dozvědět více!

Podobné články

Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Číst dál
Cvičení TRE

Na stres bez stresu díky TRE

Po dlouhém dni plném schůzek, telefonátů, nějakého toho šoku z nepříjemné zprávy přicházíte domů. Bolí vás hlava. Začínáte cítit vlezlou bolest v kříži a ten krk také není co býval. Cítíte se hrozně ztuhlí a když vyčerpáním padnete do postele, stejně nemůžete usnout nebo se vzbudíte uprostřed noci a ne a ne zabrat. Dali byste cokoliv za chvilku uvolnění. Teď ji máte na dosah ruky.

Číst dál