Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Jak jsem si splnila sen

, zveřejněno 1. 12. 2014

Vždycky jsem toužila podívat se do Indie, ale pořád bylo nějaké co kdyby a ale... Než jsem jednou na semináři Zuzany Řezáčové Lukáškové "Jak si splnit sen"...

Autorka článku: Marie Tučková Bělohlávková
(vybíráme z Vašich příběhů)

Vždycky jsem toužila podívat se do Indie, ale pořád bylo nějaké co kdyby a ale... Než jsem jednou na semináři Zuzany Řezáčové Lukáškové "Jak si splnit sen", v Pražském klubu Lávka dostala do rukou kartičku s mandalou a měla na ní napsat co prvního mne napadne. Nevěděla jsem ještě, že kartičky nám budou poté vybrány a vylosujeme si nové, na kterých najdeme odpověď na otázku, kterou si mezitím položíme. Já na svou kartičku napsala Ladakh, a přišla mi odpověď: "s úsměvem jde všechno líp", s podpůrnou mandalou, která mě jen utvrdila v odpovědi na mou otázku, jestli si mám koupit letenku do Ladakhu.

Byl zrovna dobrý kurz letenek, ale já zatím nevěděla s kým jet. Až se mi najednou ozvala paní, že tam chce také letos jet a slovo dalo slovo a do měsíce jsme vyráželi s úžasnou partou a skvělým průvodcem na životní cestu.

Chtěla bych všem říct, jak moc je důležité pevné rozhodnutí a záměr a pak už vám vše půjde na ruku samo. Jde to! Všechno nač jen myslíte a co od srdce toužíte se vám může splnit....

S pozdravem Marie Tučková Bělohlávková

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala

Jedinečnost osobnosti

Každý z nás je jedinečná osobnost.

Jak na úspěšnou terapii

Způsobů, jak se vypořádat s různými životními bloky, trápením či problematickými emocemi, je spousta – od konvenčních psychoterapií až po alternativní směry.

korálková mandala

Jak na korálkovou mandalu

Vytvořte si originální mandalový náhrdelník nebo neodolatelnou mandalovou vánoční hvězdu na stromeček. Budete vám k tomu stačit pár drátků, korálků a trochu trpělivosti.