Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Jak jsem si splnila sen

, zveřejněno 1. 12. 2014

Vždycky jsem toužila podívat se do Indie, ale pořád bylo nějaké co kdyby a ale... Než jsem jednou na semináři Zuzany Řezáčové Lukáškové "Jak si splnit sen"...

Autorka článku: Marie Tučková Bělohlávková
(vybíráme z Vašich příběhů)

Vždycky jsem toužila podívat se do Indie, ale pořád bylo nějaké co kdyby a ale... Než jsem jednou na semináři Zuzany Řezáčové Lukáškové "Jak si splnit sen", v Pražském klubu Lávka dostala do rukou kartičku s mandalou a měla na ní napsat co prvního mne napadne. Nevěděla jsem ještě, že kartičky nám budou poté vybrány a vylosujeme si nové, na kterých najdeme odpověď na otázku, kterou si mezitím položíme. Já na svou kartičku napsala Ladakh, a přišla mi odpověď: "s úsměvem jde všechno líp", s podpůrnou mandalou, která mě jen utvrdila v odpovědi na mou otázku, jestli si mám koupit letenku do Ladakhu.

Byl zrovna dobrý kurz letenek, ale já zatím nevěděla s kým jet. Až se mi najednou ozvala paní, že tam chce také letos jet a slovo dalo slovo a do měsíce jsme vyráželi s úžasnou partou a skvělým průvodcem na životní cestu.

Chtěla bych všem říct, jak moc je důležité pevné rozhodnutí a záměr a pak už vám vše půjde na ruku samo. Jde to! Všechno nač jen myslíte a co od srdce toužíte se vám může splnit....

S pozdravem Marie Tučková Bělohlávková

tento článek nám poslala

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala na plátně

Za vším hledej mandalu

Určitě jste si všimli módní vlny tzv. antistresových omalovánek pro dospělé. Nevyhnula se ani mně.

Nepříjemné pocity jsou dar

Setkávám se s reakcí, že Metoda RUŠ je lidem velmi sympatická, ale že neví, co by řešili...

Mandala dětem

Tvoříme spolu a pomáháme

Projekt Mandala dětem snad už ani netřeba představovat. Za tu dobu, co tu s námi je (již 7 let), si získal mnoho fanoušků a podpory. Rok od roku váš zájem o kreslení mandal pro dobrou věc narůstá a my jsme vám všem za to opravdu moc vděční.