Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Služba z horké vany

Autor: , zveřejněno 16. 10. 2015

Byla to docela idylka. Horká voda, jen my dva a já pořád přemýšlela jak rozšířit mandaly a naši práci do celého světa. Ano, nejsem zrovna troškař :-) A pak to přišlo...

Taky se vám zdá, že ten čas letí nebo že vám ho někdo krade? Já si toho vždycky všimnu na dětech, které najednou nejsou už tak malé. Jedním z mých dětí je vlastně i mandala zdarma. Služba, kterou jsme vymysleli s manželem ve vaně horké vody.

Můj manžel je konzultant, ale práci si domů nebere. Tedy bohužel. Protože kovářova kobyla pak chodí... no znáte to. Tím si tedy rozhodně nechci stěžovat. Za výsledný vzhled našeho webu totiž i tak vděčíme vlastně jemu:-) Ale zpátky k onomu večeru a zpět do horké vody.

Teplo uvolňuje a tak se uvolnila i mysl a při romantickém rozhovoru ve dvou nechala přijít onu krásnou myšlenku na službu mandala zdarma. Je to vlastně už pět let! Takže mé dítě se bude chystat do školy... 

Mandaly z prvních dvou let najdete v pracovním sešitě, ty další jsou ke stažení na stránce, kde najdete i tu poslední mandalu pro tento měsíc. A jak se na tu kouzelnou stránku dostanete? Inu, stačí se zaregistrovat a jste skoro tam:-)

Neváhejte a přidejte se k nám. Je nás už skoro 6.000 a spojuje nás hlavně láska ke kreslení mandal!

Autor článku

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Podobné články

Mandala

Zachraňte svět s námi!

Máme nemalé cíle, chceme zachránit svět. Odstranit z něj nadbytečný stres a shon, udělat zde na Zemi oázu klidu a odpočinku. Jsme Centrum Mandala, jediné místo, kam člověk přijde se svými starostmi a odchází nadšený a plný energie.

Číst dál
Myšlenky a emoce

Jak myšlenky ovlivňují život?

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké myšlenky se vám honí v hlavě a co to vyvolává ve vašem těle? Co o sobě dáváte vědět lidem ve svém okolí?

Číst dál