Jak funguje mandala zdarma?

Každé 3 týdny vám pošleme e-mailem předlohu mandaly a tip na práci.

 

V e-mailu dostanete

Co se o naší službě mandala zdarma šušká

holčička

„Každý měsíc se těším na novou mandalu k vymalování. Vždy se dozvím i něco nového o mandalách, získám nějaký tip pro další tvoření a především si u toho skvěle odpočinu.“

Monika G. (35 let, podnikatelka)

další ohlasy na centrum

„Mandaly jsou nyní můj relax a hobby. Ráda je vybarvuji, ale také tvořím. K tomu jsem si pořídila výbornou mandalovou šablonu.“

Dana Krejčová (52 let, laborantka)

další ohlasy na centrum

Mail, který Vám každé tři týdny dojde může vypadat třeba takto:

Dobrý den,

další mandala je na: http://www.centrum-mandala.cz/mandaly/scan%201.jpg

Stejně jako v této, tak i v každé jiné mandale se jejím vymalování potkávají barvy a tvary jako projev ženské a mužské energie. Můžeme také říct, že barva „je nositelem“ procesu, který se manifestuje prostřednictvím tvaru a řádu. Energie a řád, barva a tvar jsou dva póly malování mandal. Barva odpovídá spíše ženskému jin - síle Země, tmě, stínu a měkkosti, čemusi měsíčnému, magnetickému a negativnímu, řídí levou stranu těla. Mužský jang - duch a nebe, síla, pevnost a světlo se projevuje v tvaru, je to něco pozitivního a elektrického, řídící pravou stranu těla. Jin a jang představují protikladnost soupeření věcí. Pokud se však spolu nacházejí v jednom kruhu, symbolizují dokonalou harmonii stejně jako v Ťaj-čchi znamení. Mandaly, v nichž se potkává barva s tvarem jsou tedy energeticky vyrovnané.

Přeji co nejvíce barevného tvoření,

Zuzana

 

Mandala dětem

Malujte s námi a pomozte dětem bez domova

Chcete pomoct dětem, které nemají rodinu a snaží se postavit se na vlastní nohy? Vymalujte mandalu a nahrajte ji do galerie projektu Mandala dětem. Malovat můžete sami, ale i s někým dalším.

 

Pro ty co chtějí vědět i něco z historie 

Pro opravdové mandalové fandy, kterým to nestačí máme víc

Sdílejte své vymalované mandaly

Mandala zdarma

Všichni už ji každý měsíc dostávají e-mailem. Jste poslední kdo ne?

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Pojďte rokem 2023 s mandalou

jen za 3500 Kč

Věnujte si každý měsíc chvilku s mandalou. Projdeme nejrůznější životní témata, budeme tvořit vlastní mandaly a naučíme se z nich číst.