Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Uzraje nám mandala?

Autor: Zuzana Řezáčová Lukášková, zveřejněno 4. 12. 2015

Už několik let pěstujeme Mandalovník prospěšný. Každý rok touto dobou je to velmi napínavé. Zažíváme to, co každý zahradník, když se blíží úroda. Stihne nám to včas dozrát? Mandalovník prospěšný dozrává vždy v prosinci. A tak i letos vyvstává palčivá otázka "stihne to?" Tak to bude záležet hodně na vás.

Mandalovník roste díky těm, kdo nám fandí, podporují nás a kdo oceňují naši práci. Pokud mezi ně patříte, pomozte nám dosáhnout na plod mandalovníku - na barevnou mandalu. I malý kousek pomůže. A jak na to?

Jak podpořit dozrání mandalovníku

Předem děkujeme za všechnu podporu i dary a těšíme se na sklízení barevné mandaly.

Díky vám jsme letos zrealizovali

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Další články autora

Získejte vždy aktuální informace o akcích

ať už vám nikdy nic neunikne!

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Podobné články

mandala

Jedinečnost osobnosti

Každý z nás je jedinečná osobnost.

Jak na úspěšnou terapii

Způsobů, jak se vypořádat s různými životními bloky, trápením či problematickými emocemi, je spousta – od konvenčních psychoterapií až po alternativní směry.

korálková mandala

Jak na korálkovou mandalu

Vytvořte si originální mandalový náhrdelník nebo neodolatelnou mandalovou vánoční hvězdu na stromeček. Budete vám k tomu stačit pár drátků, korálků a trochu trpělivosti.