Výroční zpráva pro rok 2017

Autor: Zuzana Řezáčová Lukášková, zveřejněno 28. 5. 2018

Co znamenal rok 2017 pro naše Centrum? A co vše je ještě stále před námi v tomto roce? Více vám prozradí následující řádky.

Vážené příznivkyně a vážení příznivci Centra Mandala,

rok 2017 nebyl pro Centrum Mandala vlastně ničím výjimečný. Pokračovali jsme v započaté práci tak, aby pro Vás naše centrum bylo co nejpohodlnější, nejpříjemnější a nejpřátelštější. Pokračovali jsme v našich projektech Mandala zdarma i Mandala dětem.

Oba projekty jsme spojili dohromady a rozšířili jsme Mandalu dětem o kategorii pro dospělé. Tvořit tak v letošním ročníku mohli nejen děti ve školách, ale i Vy doma (bez ohledu na Váš věk).

Pro všechny mandalové příznivce, kteří se rádi vzdělávají, jsme připravili cestu mandalové učednice, a tak pokud věříte, že se lze vzdělávat v každém věku, neváhejte se s námi vydat na úchvatnou cestu sebepoznání skrze mandaly.

Poprvé jste také s námi mohli od ledna do prosince projít velký kruh mandaly v on-line kurzu Rok s mandalou. Ten byl naším největším on-line projektem a pro velký úspěch pokračuje i v letošním roce. Výstupem z tohoto kurzu bude úžasná tištěná kniha o mandalách, která vyjde v roce 2018.

Máte tedy mnohé za sebou, ale ještě hodně před sebou.

 

Zuzana Řezáčová Lukášková
jednatelka Centra Mandala z. s.

Úplné znění výroční zprávy 2017 naleznete zde.

Naše nejúspěšnější neziskové projekty:

  • Mandala dětem –heslo pro tento projekt zná z paměti téměř každý, kdo se do něho někdy zapojil – hrajeme si a tím pomáháme.  I v loňském roce jsme tvořili a pomáhali druhým všichni společně. Jaké to přineslo výsledky? Nečekané! 
  • Mandala zdarma – díky této velmi oblíbené službě (je vás již více než 3.000 aktivních odběratelů), můžete každý měsíc ve své e-mailové schránce objevit nejen tipy a triky pro práci s mandalou ale také samotnou předlohu originální mandaly.  Každý měsíc nová, pozitivní energie, nové nápady a hlavně, důvod nalézt špetku času jen pro sebe.

Plány pro tento rok: 

Zkvalitnění služeb, práce s webem a samozřejmě více mandal, více barev.  :)

 

Chci pravidelnou dávku mandal zdarma

Autor článku

medaile

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Podobné články

karty bachovky

Škoda, že jsem ty Bachovy esence neznala dříve

Tak tato slova v kurzu Bachových esencí slýchám opravdu velice často. A i já sama jsem je nejednou s povzdechnutím řekla.

Číst dál
tvoření 1

Úžasné mandalové dobrodružství

Mandaly jsou zálibou mnoha lidí a pro některé dokonce více než koníčkem. Paní Eliška P. je jednou z nich. Ona se ale rozhodla své znalosti a zkušenosti sdílet s ostatními. Po úspěšném prvním mandalovém setkání plánuje další a ráda by ostatním ženám vzkázala: "Seberte odvahu a hurá do toho! Když to nezkusíte, nikdy nevíte, co z toho vzejde. A věřte mi, že to za to stojí."

Číst dál