Hlídání dětí

Chcete se zúčastnit kurzu, ale nemáte hlídání pro své děti?

Ve spolupráci se společností FYLA vám nabízíme řešení v podobě „hlídacích tet“. Nabízíme jednorázové i dlouhodobé hlídání všech vašich dětí po dobu kurzu u vás doma i ve venkovním prostoru.

FYLA nabízí tři režimy hlídání

  1. Hlídání za plnou cenu (120 – 180,-/hod) – o děti se starají pečlivě prověřené pracovnice, studentky vysokých škol s několikaletými zkušenostmi s péčí o děti, včetně práce pro FYLA. Během samotného hlídání nabízíme také doučování školních předmětů.
  2. Hlídání zdarma - hlídání dětí zcela bez poplatku nabízíme v rámci programu zapracovávání nových kolegyň, kdy ve FYLA nové tety nejprve na zkoušku odpracují první hlídání zdarma. Osvědčí-li se, pokračují s prací pro FYLA včetně finančního ohodnocení. Není se čeho obávat, i když dívky u FYLA teprve začínají, zkušenosti s hlídáním dětí mají.
  3. Sociálně slabým maminkám v obtížné životní situaci nabízíme hlídání dobrovolnicemi. Tady pracují prověřené a již ve FYLA zkušené „tety", a práce je provedena zdarma. V případě vašeho zájmu můžeme zajistit i doučování nebo přípravu do školy v kombinaci s jednodušším hlídáním. Zajišťujeme i individuální výuku plavání dětí odborně vyškolenými lektorkami s několikaletou intenzivní praxí.

Začněte ale tím, že si u nás vyberete kurz, ať víte, kdy hlídání potřebujete.

Vyberte si kurz