pohledem Západu a Východu
Mgr. Danuše Vítková u nás bohužel už nic nevede. Určitě si vyberete něco z aktuální nabídky.
Přihlášení je platné po zaplacení kurzovného.
Dárkový poukaz vám zašleme e-mailem po zaplacení kurzovného.
Přijďte se naučit čerpat energii ze svého pánevního dna.
Co vám společně strávený den přinese: jste zdravá žena, spokojená ve svém těle, souznící se svým ženstvím? Pojďte společně objevit všechny vrstvy vašeho pánevního dna. Vrstvy svalové, se kterými se naučíte cvičit v nádherné souhře. V našem pánevním dnu najdeme ukrytá také jiná tajemství, než jen svaly. Naše ženské emoce i ženskou sílu a energii.
Umění cvičit své pánevní dno přinese zajímavé zážitky každé ženě, v každém věku. Podnikatelce, pohybující se v mužském světě a "tvrdém" byznyse, ukáže nový pohled na využití ženské energii v tomto prostředí:). Nebo jste maminka, babička, po menopauze, nebo naopak byste ráda otěhotněla, jste po hysterektomii, trápí vás inkontinence, bolestivá menstruace, bolesti zad....pro řešení všech těchto potíží dostanete radu a inspiraci........srdečně vás zvu!
Kurz probíhá vždy, když je Čtvrtek 5. 6. 2025 (18:30 - 20:00), 200Kč Volná místa
Kurzem vás provede Romana Dominika Hrbatová.
Více info a přihláškyPondělí 16. 6. 2025 (16:00 - 17:00), vstupné dobrovolné V rámci dnů pro zdraví
Objevte kouzlo bylinek skrze kreativní tvoření a lahodné čaje. Čeká vás relaxační malování mandal, ochutnávka čajů a inspirativní povídání o bylinkách.
Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.
Více info a přihláškyÚterý 17. 6. 2025 (18:30 - 20:00), 200Kč Volná místa
Kurzem vás provede Romana Dominika Hrbatová.
Více info a přihlášky