Ohlédněme se spolu zpátky

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 16. 2. 2022

Na počátku každého nového roku společně v Centru hodnotíme uplynulé období. I letos bylo co probírat.

Na začátek se sluší říci, že bez vás, našich klientů, dárců, lektorů, všech mandalových příznivců, by naše Centrum nefungovalo. Jen díky vám můžeme pomáhat, rozšiřovat sobě i druhým obzory a doslova někdy i měnit životy.

Loňský rok byl dalším v řadě, kdy jsme se snažili ustát nepříznivou situaci, to se nakonec podařilo, sice s vypětím všech sil, ale stále jsme tu! Dokázali jsme řadu věcí v Centru posunout, upravit, nastavit a především reagovat na vaše potřeby.

Podpora plná naděje

Mandala dětem, neziskový projekt, který v loňském roce byl již jedenáctým v řadě! Pro spoustu z vás se stal záchytným bodem v celém chaosu kolem nás. Sešly se naprosto úchvatné mandaly ze všech koutů republiky. A protože se projekt přehoupl do další části, máte nyní možnost si mandaly prohlédnout a podpořit je svým hlasem ještě po celý únor.

Pokud vás některá z mandal zaujme a chcete ji mít doma, stačí jeden klik a je vaše. :) Částku, kterou za ni zašlete, poputuje na účet spolku JANUS, který pomáhá postavit se dětem z dětských domovů na vlastní nohy.

S chmury pryč

Vznikl také nový kurz Tvoření mandal, 6 on-line setkání, kdy jsme trávili spolu pár hodin, návzájem se podporovali a dali prostor našemu tvořivému já. Kurz se dočkal velmi pěkných ohlasů, a proto vzniklo i jeho pokračování. I letos máte možnost se k nám přidat, startujeme již 16.2.

Také e-shop nezůstal pozadu, doplnili jsme jej o několik novinek a v jeho rozvoji nepolevujeme. Najdete na něm vždy jen to, co skutečně chcete a co vám přináší vše potřebné mandalové tvoření. A pokud mrknete na náš youtube kanál, pak navíc získáte spoustu inspirace pro své mandalové chvíle. Zkrátka chceme pro vás jen to nejlepší.

Dělejte to, co vás baví

Naše Centrum poskytuje prostor také pro naše lektory, kteří to, co milují chtějí předávat dál, a proto i pro ně jsme v loňském roce upravovali náš systém tak, aby svůj kurz u nás mohli uspořádat bez sebemenších starostí. Chcete i vy u nás uspořádat svůj kurz? Ozvěte se nám a společně to vymyslíme. :) 

Nyní už postačí začíst se do naší výroční zprávy a zjistit, jak to tedy celé bylo a co plánujeme dále. Ještě jednou děkujeme za vaší podporu!

Chci si přečíst výroční zprávu
Mandala dětem

Vymalujte mandalu a pomozte dětem bez domova

Pomáhat je snadné. Vymalujte mandalu a nahrajte ji do galerie projektu Mandala dětem. Malovat můžete sami, ale i s někým dalším.

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Malování mandal

Třináct let krásy a pomoci

Letos tomu bude 13 let od okamžiku, kdy se naše myšlenky proměnily ve skutečnost a přivedly k životu úžasný projekt "Mandala dětem". Ale bez vaší pomoci bychom neudělali ani krůček.

Číst dál
tělo ví

Tělo jako cesta k sobě

Snažíme se žít podle pravidel “správnosti“. Co by se mělo, co by se nemělo. Co nám prospívá, co nám škodí. Co je vhodné, co již není vhodné.

Číst dál