Společně (z)měníme svět

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 26. 4. 2022

Když přišel nápad spojit se s organizací na pomoc dětem z dětských domovů, neváhali jsme ani minutu a šli do toho. A tak vznikl projekt Mandala dětem, který letos díky vám oslavil již 11 let.

Mandala dětem už je tu s námi pěknou řádku let a tak už víc než desetiletí pomáháme dětem, které si samy pomoci nedokáží. I letos poputuje veškerý výtěžek z tohoto projektu spolku JANUS

Zavaleni barvami

Další ročník byl opět plný jedinečných mandal. Vybrat 53 mandal je každý rok opravdu nadlidský výkon, ale podařilo se a tak už známe "výherní" mandaly tohoto ročníku. Tyto mandaly získají čestné místo v mandalovém stolním kalendáři pro rok 2023, na kterém se již pilně pracuje a my se těšíme, až vám jej budete moci představit.

Než se tak stane, čeká nás ještě jedna milá záležitost a tou je mandalová výstava! Ano, i letos pro vás chystáme mandalovou výstavu pod širým brněnským nebem. Ta loňská měla velký ohlas, proto ji opět budete moct potkat při svých červnových toulkách ulicemi v centru Brna. 

Přípravy v plném proudu

Vše běží, jsme zavaleni mandalami, stojíme dlouhé fronty na poště pro úžasné výherní mandaly, připravujeme diplomy, vymýšlíme co nového dáme do dalšího kalendáře a čím ozvláštníme další výstavu. Některé z mandal připravujeme na pouť, kdy poputují dobrým duším, které se rozhodly některou z mandal si zakoupit a obdarovat tak sebe nebo někoho blízkého. A hlavně se rozhodly podpořit děti, které to potřebují.

Zkrátka jsme v jednom kole a za to s láskou vděčíme vám. Protože bez vás by opravdu nic nebylo. Děkujeme, že chcete pomáhat, že máte dobré srdce, že milujete mandaly a necháváte se jimi neustále překvapovat.

Chci vidět výherní mandaly

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Barevná mandala z rýže

Mandalová magie ve školních lavicích

Představte si malý kousek vesmíru, kde se setkává kouzlo dětské představivosti s prstem zapleteným v rýžových zrnkách. Ano, právě takto vypadá jedinečný projekt, který rozproudil energii a nadšení v ScioŠkole v Praze Dejvicích.

Číst dál
mandala detem

Společně pro děti

Opět jste tvořili se svými studenty ve školách, školkách, v práci s kolegy, na kafíčku s kamarádkou. Opět se nám sešly stovky mandal. Opět nebylo lehké vybrat z nich jen 53, které budou v našem stolním mandalovém kalendáři pro rok 2025.

Číst dál