Společně (z)měníme svět

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 26. 4. 2022

Když přišel nápad spojit se s organizací na pomoc dětem z dětských domovů, neváhali jsme ani minutu a šli do toho. A tak vznikl projekt Mandala dětem, který letos díky vám oslavil již 11 let.

Mandala dětem už je tu s námi pěknou řádku let a tak už víc než desetiletí pomáháme dětem, které si samy pomoci nedokáží. I letos poputuje veškerý výtěžek z tohoto projektu spolku JANUS

Zavaleni barvami

Další ročník byl opět plný jedinečných mandal. Vybrat 53 mandal je každý rok opravdu nadlidský výkon, ale podařilo se a tak už známe "výherní" mandaly tohoto ročníku. Tyto mandaly získají čestné místo v mandalovém stolním kalendáři pro rok 2023, na kterém se již pilně pracuje a my se těšíme, až vám jej budete moci představit.

Než se tak stane, čeká nás ještě jedna milá záležitost a tou je mandalová výstava! Ano, i letos pro vás chystáme mandalovou výstavu pod širým brněnským nebem. Ta loňská měla velký ohlas, proto ji opět budete moct potkat při svých červnových toulkách ulicemi v centru Brna. 

Přípravy v plném proudu

Vše běží, jsme zavaleni mandalami, stojíme dlouhé fronty na poště pro úžasné výherní mandaly, připravujeme diplomy, vymýšlíme co nového dáme do dalšího kalendáře a čím ozvláštníme další výstavu. Některé z mandal připravujeme na pouť, kdy poputují dobrým duším, které se rozhodly některou z mandal si zakoupit a obdarovat tak sebe nebo někoho blízkého. A hlavně se rozhodly podpořit děti, které to potřebují.

Zkrátka jsme v jednom kole a za to s láskou vděčíme vám. Protože bez vás by opravdu nic nebylo. Děkujeme, že chcete pomáhat, že máte dobré srdce, že milujete mandaly a necháváte se jimi neustále překvapovat.

Chci vidět výherní mandaly

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Číst dál
Vánoční mix

Vánoční MIX

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Číst dál