Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Antistresové omalovánky pro dospělé

Efektivní formou jak zvládat stres je kreslení a malování. Vymalujte se, uvolněte tělesné napětí a snižte stresovou zátež. Když sáhnete po kruhových antistresových omalovánkách, stačí vám chvilka a budete se cítit mnohem lépe.

Kromě uvolnění napětí si zlepšíte náladu, nabyjete se energií a ještě k tomu uděláte něco pro své zdraví. Nevěříte? Vyzkoušejte! Stáhněte si alespoň jednu omalovánku, která je určena zejména dospělým s velkou stresovou zátěží, vezměte pastelky a kreslete.

Mandala dětem

Vymalujte mandalu a pomozte dětem bez domova

Chcete pomoct dětem, které nemají rodinu a snaží se postavit se na vlastní nohy? Vymalujte mandalu a nahrajte ji do galerie projektu Mandala dětem. Malovat můžete sami, ale i s někým dalším.

Získejte mandalu zdarma

emailem každý měsíc

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Antistresové omalovánky k vytisknutí

(Stačí na mandalu kliknout a už ji máte u sebe v počítači.)

Předlohy mandal ke stažení jsou pro vás k dispozici zdarma. Je zakázáno je distribuovat, prodávat či používat pro jiné než soukromé účely bez písemného svolení autorů.

Víc než jen kalendář

jen za 250 Kč

Pořiďte si s mandalovým kalendářem i jedinečný adventní kalendář pro vymalování.

Umění zentagle

jen za 289 Kč

Naučte se zentangle – kreativní způsob antistresového kreslení. Zvládne to každý!

Mandalový pracovní sešit - od vybarvování po tvoření

jen za 150 Kč

S naším sešitem se naučí kreslit mandaly každý. Najdete v něm předlohy mandal, zentanglový vzorníček i návody na tvoření vlastních mandal.