Antistresové omalovánky pro dospělé

Efektivní formou jak zvládat stres je kreslení a malování. Vymalujte se, uvolněte tělesné napětí a snižte stresovou zátež. Když sáhnete po kruhových antistresových omalovánkách, stačí vám chvilka a budete se cítit mnohem lépe.

Kromě uvolnění napětí si zlepšíte náladu, nabyjete se energií a ještě k tomu uděláte něco pro své zdraví. Nevěříte? Vyzkoušejte! Stáhněte si alespoň jednu omalovánku, která je určena zejména dospělým s velkou stresovou zátěží, vezměte pastelky a kreslete.

Mandala dětem

Pomozte dětem bez domova

Chcete pomoct dětem, které nemají rodinu a snaží se postavit se na vlastní nohy? Přijďte se podívat na benefiční výstavu Mandala dětem.

Mandala zdarma

Všichni už ji každý měsíc dostávají e-mailem. Jste poslední kdo ne?

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Antistresové omalovánky k vytisknutí

(Stačí na mandalu kliknout a už ji máte u sebe v počítači.)

Předlohy mandal ke stažení jsou pro vás k dispozici zdarma. Je zakázáno je distribuovat, prodávat či používat pro jiné než soukromé účely bez písemného svolení autorů.

Víc než jen kalendář

jen za 250 Kč

Pořiďte si mandalový kalendář s mandalovým dárečkem a naučte se malovat mandaly nejrůznějšími způsoby.

Mandalový pracovní sešit - od vybarvování po tvoření

jen za 160 Kč

S naším sešitem se naučí kreslit mandaly každý. Najdete v něm předlohy mandal, zentanglový vzorníček i návody na tvoření vlastních mandal.

Umění zentagle

jen za 289 Kč

Naučte se zentangle – kreativní způsob antistresového kreslení. Zvládne to každý!