Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala
Zuzana Řezáčová Lukášková medaile jednatelka

Zuzana Řezáčová Lukášková

zuzana@centrum-mandala.cz
777 957 793

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Hanka Formánková

Hanka Formánková

hanka@centrum-mandala.cz
723 628 645

Arteterapeutka, psycholožka a lektorka výtvarných kurzů

Monika Valoušková medaile

Mgr. Monika Valoušková

moni@centrum-mandala.cz
721 554 006

Jsem pedagog, výtvarník a lektor pro další vzdělávání. Zaměřuji se na pravo-hemisférické postupy, které nám umožňují věci vnímat v širším spektru.

Monika Glogovská asistentka

Monika Glogovská

monika@centrum-mandala.cz
724 952 194

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Ája Hrozková

Ája Hrozková

aja@centrum-mandala.cz
730 681 617

Výtvarnice a lektorka zaměřená na kresbu ZenArt pomocí jednoduchý vzorů

Pavla Hobstová

Pavla Hobstová

hobstova@centrum-mandala.cz
607 659 654

Lektorka jógy. Zakladatelka spolku Večernice, který sdružuje starší ženy. Zakladatelka skupiny Cestující stařenky.

Eva Hradílková

Eva Hradílková

eva@centrum-mandala.cz
736 432 734

lektorka jógy zdravého pohybu a vědomého dechu

Klára Balášová místojednatelka

Klára Balášová

klara@centrum-mandala.cz
777 623 906

Vyřizuji objednávky v e-shopu.

Ilona Kopecká

Ilona Kopecká

ilona@centrum-mandala.cz
732 271 514

Nabízím cvičení pro ženy bez věkového omezení, zaměřené na procvičení celého těla, takzvaně od hlavy až k patě, v každé lekci.

Markéta Černocká

Mgr. Markéta Černocká

marketa@centrum-mandala.cz
776 662 435

Markéta nabízí individuální terapii v soukromí, putování a pobyty v přírodě, prožitkové Cesty, a účast na seminářích rodinných konstelací.

Janka Kosecová medaile

Ing. Janka Kosecová, Ph.D.

janka@centrum-mandala.cz
777 069 942

Nabízím individuální koučink, kurzy a semináře pro osobní rozvoj.

Petra Kapusníková

Petra Kapusníková

petra@centrum-mandala.cz
774 026 021

Ráda bych se s Vámi podělila o metodu znakování se slyšícími miminky, která se nazývá Baby Signs®.

Lenka Kyčerková

Mgr. Lenka Kyčerková

lenka.kycerkova@centrum-mandala.cz

akreditovaná lektorka čchi kungu, průvodkyně relaxací a meditací