Hanka Formánková

Hanka Formánková

hanka@centrum-mandala.cz
723 628 645

Arteterapeutka, psycholožka a lektorka výtvarných kurzů

Zuzana Řezáčová Lukášková jednatelka

Zuzana Řezáčová Lukášková

zuzana@centrum-mandala.cz
777 957 793

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Monika Valoušková

Mgr. Monika Valoušková

moni@centrum-mandala.cz
721 554 006

Jsem pedagog, výtvarník a lektor pro další vzdělávání. Zaměřuji se na pravo-hemisférické postupy, které nám umožňují věci vnímat v širším spektru.

Monika Glogovská asistentka

Monika Glogovská

monika@centrum-mandala.cz
724 952 194

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Klára Balášová místojednatelka

Klára Balášová

klara@centrum-mandala.cz
777 623 906

Vyřizuji objednávky v e-shopu.

Martin Nykodym - Core Energetics terapeut

Martin Nykodym Body-Psychoterapie Brno


777 935 933

Core Energetics terapeut

Ilona Kopecká

Ilona Kopecká

ilona@centrum-mandala.cz
732 271 514

Nabízím cvičení pro ženy bez věkového omezení, zaměřené na procvičení celého těla, takzvaně od hlavy až k patě, v každé lekci.

Markéta Černocká

Mgr. Markéta Černocká

marketa@centrum-mandala.cz
776 662 435

Markéta nabízí individuální terapii v soukromí, putování a pobyty v přírodě, prožitkové Cesty, a účast na seminářích rodinných konstelací.

Dara Šindelářová

Darina Šindelářová

dara@centrum-mandala.cz
739 438 598

Jsem poradce a lektor Bachových esencí, homeopatie a tkáňových solí. Zaměřuji se na volnočasové vzdělávání dospělých v oblasti Bachových esencí.

Mgr. Ing. Romana Dominika Hrbatová

Romana Dominika Hrbatová

romana@centrum-mandala.cz
602 967 407 – prosím, pište SMS

Tanec jako medicína – tanečně-pohybová terapie, meditace

medaile

Tereza Trefilová

tereza@centrum-mandala.cz
724 404 671

Průkopnice somatické praxe v ČR, autorka projektu tělem světem.

Zuzana W.

Zuzana Welbergen


604 986 630

Lektorka výtvarné výchovy a terapeutka

Mirek Sedlák medaile

Miroslav Sedlák


733 360 100

TRE metoda - cvičení pro uvolnění napětí, stresu a bolesti v těle.