Třináct let krásy a pomoci

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 24. 8. 2023

Letos tomu bude 13 let od okamžiku, kdy se naše myšlenky proměnily ve skutečnost a přivedly k životu úžasný projekt "Mandala dětem". Ale bez vaší pomoci bychom neudělali ani krůček.

Malování mandal přináší mnoho úžasných benefitů našemu zdraví. Relaxaci, odpočinek, rozvíjí kreativitu, objevování nových myšlenek a cest v našich životech. Na konci tvoření pak vzniká úžasný klenot, který je jedinečný, protože žádnou mandalu nelze zkazit. Je dokonalá taková, jaká je. 

Mandala, která září

Ať už rádi tvoříte sami nebo s dětmi, kamarádkou, navštěvujete mandalové kurzy, pracujete v dětském domově, se seniory, ve škole s dětmi, mandaly nemusí skončit pouze na nástěnce nebo doma ve skříňce. Vaše mandala může pomoci. Ano, jedna jediná mandala dokáže změnit život a pomoci se v něm neztratit. 

Staňte se součástí něčeho velkého, co má smysl, pomáhá a funguje již desetiletí. Už 13. ročník Mandala dětem startuje od 1. září! Znovu budeme pomáhat dětem z dětských domovů, které se připravují na odchod z ústavní péče a čelí tak realitě, kdy nevědí, co na ně za zdmi domova čeká a jak se s tím budou umět vypořádat.

Kruh dobroty

Podejte dětem bez rodiny a domova pomocnou ruku. Stačí k tomu i jedna mandala. Namalujte ji a do 30.12. ji nahrajte do naší mandalové galerii na mandalaria.com. Pak už se můžete těšit z dobrého skutku a krásné mandaly. Nezapomeňte inspirovat ke stejnému kroku i ostatní.

Během ledna a února proběhne hlasování a 52 mandal, který získají nejvíce hlasů se objeví v připravovaném mandalovém kalendáři pro další rok. Tyto mandaly pak také poputují na výstavu a bude možné si je zakoupit. Veškerý výtěžek předáme organizaci Janus, která s dětmi z dětských domovů pracuje a pomáhá jim.

Užijte si mandalové chvíle, pomozte druhým a získejte mandalový kalendář se svou mandalou zdarma. Stačí se pouze zapojit do Mandaly dětem. 

Chci se zapojit!

Autor článku

Mandala_detem_13_3

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Číst dál
Vánoční mix

Vánoční MIX

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Číst dál