Vánoční MIX

zveřejněno 24. 10. 2023

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Všichni víme, že najít originální dárek od srdce je těžké. Nikdo nepochybuje o tom, že ten vlastnoručně nakreslený, hezky zarámovaný obrázek, který vypadá jako obraz od profesionála bude mít úspěch. Teď už vám nic nebrání takový dárek darovat. Stačí přijít na vánoční mix. Zvládne to opravdu každý, protože je na výběr z mnoha předloh od nejjednodušších po složitější. 

Jak bude Vánoční mix probíhat

V jeden den a ve stejný čas budou probíhat tři kurzy současně. Relaxační mandala dot, Inverzní kresba a Perokresba. Který z těchto tří kurzů byste si chtěli vyzkoušet, se můžete rozhodnout přímo až na místě.

  • Relaxační mandala DOT (tečkování)
    Tečkování je nenáročná a především velmi relaxační technika. Pomocí speciálních tečkovacích nástrojů nanášíme akrylovou barvu na papír a vytváříme úžasný efekt teček. O této technice už jsme napsali celý článek „Relaxační mandala dot“.
  • Inverzní kresba
    Inverzní kresba je nenáročná technika, která vypadá velmi efektně a v černobílé kombinaci působí jako černobílá fotografie. Pokud rádi kreslíte tužkou, tak věřte, že do inverzní kresby se přímo zamilujete. Je totiž jednodušší, než kresba klasickou tužkou. Nesoustředíme se totiž na stíny, ale na světla. A když už pár takových obrázků nakreslíte, budete chtít vyzkoušet i inverzní kolorovanou kresbu. Více o této technice si přečtěte v našem starším článku „Inverzní kresba“.
  • Perokresba
    Perokresba je jedna z nejstarších kreslířských technik, která se dříve využívala pro ruční psaní především psaní biblí, knih a překrásných iluminací. Dříve se psávalo rákosem nebo ptačím brkem, později redisperem a dnes se využívá speciální kreslířská pera nebo kaligrafická pera. I tato technika je velmi zajímavá a stojí za to si ji vyzkoušet. Víc se dočtete v článku „Perokresba“.

Neváhejte a přijďte mezi nás do Vánočního mixu vyrobit si jeden originální dárek. Rovnou si poříďte také Dárkový poukaz na kurz dle vlastního výběru. Letošní Vánoce budou nezapomenutelné!

Chci se dozvědět více!

Podobné články

Rodičovské vouchery

Neotřelé zážitky pro malé i velké objevitele za dotaci z města

Věříme, že děti si zaslouží to nejlepší. Šťastné dětství plné zážitků a to i když nepatří mezi nejbohatší.

Číst dál
Mladý muž

Šance na nový život

František prošel od odchodu z dětského domova velmi náročným obdobím. Dneska má stabilní práci a své vlastní bydlení a to i díky vám.

Číst dál