Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

zveřejněno 1. 11. 2023

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Už několik let učíme na našich kurzech (zejména ženy), jak vzít život do vlastních rukou a jak žít šťastný a spokojený život. Věříme, že spokojená žena vytváří spokojenou rodinu a že šťastní a spokojení lidé tvoří zdravou a šťastnou společnost. K tomu máme pár dalších aktivit a projektů.

1. Pořádáme projekt Mandala dětem, díky kterému pomáháme dětem, které odcházejí z dětských domovů a nemají to vůbec snadné.

2. Pomáháme začínajícím lektorům s jejich kurzy.

3. Podporujeme projekty, které dávají smysl.

Naučná stezka sv. Antoníčka

Jedním z projektů, které pomáhají přírodě i lidem je naučná stezka sv. Antoníčka. Projekt, který se spolu s dalšími uchází o možnost být zrealizován z peněz participativního pozpočtu. 

Naučná stezka propojí hned několik městských částí, zpřístupní oblast i pro maminky s kočárky a přiblíží dětem kousek přírody, která potřebuje naši ochranu.

Jak projekt podpořit

Aby nezůstalo jen u snu, je potřeba projekt co nejvíce podpořit svým hlasem, sdílením, tím, že o něm řeknete dalším lidem a poprosíte je o podporu. V jednotě je síla. Pojďme se sjednotit a zachránit zase kousek našeho světa.

Hlasovat může každý, kdo má trvalé bydliště v Brně, má občanský průkaz a je plnoletý.

Chci projekt podpořit

Podobné články

Rodičovské vouchery

Neotřelé zážitky pro malé i velké objevitele za dotaci z města

Věříme, že děti si zaslouží to nejlepší. Šťastné dětství plné zážitků a to i když nepatří mezi nejbohatší.

Číst dál
Mladý muž

Šance na nový život

František prošel od odchodu z dětského domova velmi náročným obdobím. Dneska má stabilní práci a své vlastní bydlení a to i díky vám.

Číst dál