Jsme tu díky vám!

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 4. 8. 2021

Je to pro nás takový malý svátek. Každý rok se těšíme, až budeme moci otevřít naše pomyslné brány širokému okolí. Nejinak tomu bude i letos.

Jak asi tušíte, naše centrum pro vás opět chystá Dny otevřených dveří! Tradičně začneme společnou oslavou dne malování mandal, takže 20. 9., kdy se můžete přijít seznámit s mandalovým diagnostickým testem. Letos s námi ale můžete oslavit mnohem víc! Tento rok je totiž výjimečný svým jubileem - je to celých 10 let ode dne, kdy se sen stal skutečností a mohli jsme začít společně zachraňovat svět.

Přijďte to s námi oslavit. Přijďte si vyzkoušet některý z našich kurzů, seznámit se s lektory, prohlédnout si výstavu úžasné tvorby našich lektorek, poklábosit s přáteli u čaje a sušenek, prostě užít si volné chvíle a společnost dalších podobně smýšlejících lidí.

Spojujeme síly

Naše Dny otevřených dveří se už nějaký ten rok stávají součástí také Dnů pro zdraví a  Dnů pro seniory, protože čím více krásných projektů, tím více vám můžeme být nablízku a pomáhat s čímkoliv je potřeba.

Centrum Mandala, oáza klidu, krásná a tvořivá energie, jde stále dál a snaží se tu pro vás být v jakékoliv situaci. Proto kurzy pořádáme nejen offline, tedy s vaší účastí v našich krásných prostorách, ale také on-line, z pohodlí vašeho domova. A tím to nekončí. Tak se přijďte přesvědčit, že s námi se bude cítit jako v bavlnce bez ohledu na okolní události.

Výstava s pomocí

Abychom vás naladili na blížící se Dny otevřených dveří, tak od 13. 9. - 17. 9. pro vás znovu chystáme výstavu mandal pod širým nebem. Tato výstava mandal - z projektu Mandala dětem - proběhla tento měsíc a měla velký úspěch, tak proč ji nezopakovat?

Všechny mandaly, které zde uvidíte, je možné si zakoupit a ihned odnést s sebou domů. Získané peníze poté použijeme na pomoc dětem bez domova.

Moc se na vás všechny těšíme a věříme, že si od nás odnesete spousty inspirace, dobré nálady a žádného zajíce v pytli. :)

Chci se k vám podívat

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Nový ročník Mandala dětem je tu

S velkou radostí, odhodláním a pokorou vyhlašujeme 11. ročník Mandala dětem. Je před námi nová etapa, kdy se budeme snažit pomoci co nejvíce dětem, které naší pomoc opravdu potřebují.

Číst dál
výstava

Pomáháme společně již 10 let

Je tomu celá dekáda, co vznikl projekt Mandala dětem. Nikdo nečekal, jak velký úspěch s sebou přinese a kolik lidí osloví jeho poselství.

Číst dál