Jsme tu díky vám!

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 4. 8. 2021

Je to pro nás takový malý svátek. Každý rok se těšíme, až budeme moci otevřít naše pomyslné brány širokému okolí. Nejinak tomu bude i letos.

Jak asi tušíte, naše centrum pro vás opět chystá Dny otevřených dveří! Tradičně začneme společnou oslavou dne malování mandal, takže 20. 9., kdy se můžete přijít seznámit s mandalovým diagnostickým testem. Letos s námi ale můžete oslavit mnohem víc! Tento rok je totiž výjimečný svým jubileem - je to celých 10 let ode dne, kdy se sen stal skutečností a mohli jsme začít společně zachraňovat svět.

Přijďte to s námi oslavit. Přijďte si vyzkoušet některý z našich kurzů, seznámit se s lektory, prohlédnout si výstavu úžasné tvorby našich lektorek, poklábosit s přáteli u čaje a sušenek, prostě užít si volné chvíle a společnost dalších podobně smýšlejících lidí.

Spojujeme síly

Naše Dny otevřených dveří se už nějaký ten rok stávají součástí také Dnů pro zdraví a  Dnů pro seniory, protože čím více krásných projektů, tím více vám můžeme být nablízku a pomáhat s čímkoliv je potřeba.

Centrum Mandala, oáza klidu, krásná a tvořivá energie, jde stále dál a snaží se tu pro vás být v jakékoliv situaci. Proto kurzy pořádáme nejen offline, tedy s vaší účastí v našich krásných prostorách, ale také on-line, z pohodlí vašeho domova. A tím to nekončí. Tak se přijďte přesvědčit, že s námi se bude cítit jako v bavlnce bez ohledu na okolní události.

Výstava s pomocí

Abychom vás naladili na blížící se Dny otevřených dveří, tak od 13. 9. - 17. 9. pro vás znovu chystáme výstavu mandal pod širým nebem. Tato výstava mandal - z projektu Mandala dětem - proběhla tento měsíc a měla velký úspěch, tak proč ji nezopakovat?

Všechny mandaly, které zde uvidíte, je možné si zakoupit a ihned odnést s sebou domů. Získané peníze poté použijeme na pomoc dětem bez domova.

Moc se na vás všechny těšíme a věříme, že si od nás odnesete spousty inspirace, dobré nálady a žádného zajíce v pytli. :)

Chci se k vám podívat

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Barevná mandala z rýže

Mandalová magie ve školních lavicích

Představte si malý kousek vesmíru, kde se setkává kouzlo dětské představivosti s prstem zapleteným v rýžových zrnkách. Ano, právě takto vypadá jedinečný projekt, který rozproudil energii a nadšení v ScioŠkole v Praze Dejvicích.

Číst dál
mandala detem

Společně pro děti

Opět jste tvořili se svými studenty ve školách, školkách, v práci s kolegy, na kafíčku s kamarádkou. Opět se nám sešly stovky mandal. Opět nebylo lehké vybrat z nich jen 53, které budou v našem stolním mandalovém kalendáři pro rok 2025.

Číst dál